Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co? Gdybym miała dobrego faceta, który mnie szanuje, któremu mogę ufać (z wzajemnością), to nie miałabym problemu żeby rzucić pracę i dla niego zająć się domem i rodzić dzieci. Nie miałabym problemu z tym, żeby on utrzymywał dom, a ja robiłabym wszystko inne, żeby się nam dobrze żyło. Codziennie czekałabym na niego z obiadem i troszczyła się o niego i o dzieci. I wydaje mi się, że podobnie czuje wiele kobiet, ale znaleźć odpowiedniego mężczyznę jest niezwykle trudno. Bo nie da się ukryć, że rzucenie wszystkiego dla poświęcenia się rodzinie to duże ryzyko. A jak czasem wejdę na Mirko, poczytam kilka wpisów to bardzo szybko tracę nadzieję na cokolwiek takiego.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 99
@AnonimoweMirkoWyznania: niech każdy żyje jak mu pasuje. Mnie osobiście taka wizja odrzuca mimo, że mam wspaniałego partnera. Nie dałabym rady tak wszystkiego rzucić, bo baaardzo nie lubię być zależna od innych. Dla mnie takie zamknięcie w domu byłoby straszne. Oczywiście z przyjemnością się o niego troszczę jak umiem, ale bez przesady, w domu musi być sprawiedliwy podział obowiązków
@czajqa: niby tak, ale z drugiej strony miło by było mieć kogoś do pomocy w domu (mówię z perspektywy hodowcy psów) gdzie samemu czasem po prostu brakuje czasu, a po pracy często nic się nie chce, a trzeba ogarnąć jedzenie, porządek i zwierzynę
Zaskoczę Cię, ale ambitni i ogarnięci faceci nie szukają kury domowej, tylko równorzędnej partnerki z ambicjami.


@czajqa: czyli kobieta chcąca "prowadzić" dom i rodzinę, utrzymywać ognisko rodzinne w ładzie i porządku jest nieambitna? To czym się ona w takim razie różni od kobiety która che utrzymywać ład i porządek w firmie jako kierowniczka czy nawet właścicielka ( no bo chyba taką kobietę nazywasz ambitną?)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzylen: Czyli kobieta aktywna zawodowo tego ogniska nie może utrzymywać? Lepsze to niż odchować dzieci a potem narzekać że jej się nudzi samej w domu, albo jak ja mąż kopnie w dupę to jest zerem na rynku pracy