Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i całe życie byłem wyśmiewany z powodu swojego wyglądu.
Moja szczęka jest bardzo cofnięta. #!$%@? nawet nie wiem jak to opisać, wyglądam jak goście z memów oddychanie ustami vs nosem.
Jakbym wrzucił swoje zdjęcie, to mógłbym zostać nową belką na tagu #przegryw
Często ze mnie szydzono, a to niszczyło totalnie moje poczucie własnej wartości. Momentem przełomowym było, kiedy zauważyłem, że nawet 14 letnie gnojki zaczynają krzyczeć do mnie jakieś durne teksty, żeby się popisać. Wtedy serio się #!$%@?łem.
Uznałem, że jeśli i tak mnie nie szanują, to nie zamierzam siedzieć z założonymi rękoma i pozwalać się obrażać. Zapisałem się na MMA i siłownie.
W tym momencie, muszę sprostować, nie zapisałem się na to , żeby tłuc ludzi, tylko w pierwszej kolejności dlatego, żeby być bardziej pewnym siebie i stanowczym.
Po pół roku mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych decyzji mojego życia. Już nie pozwalam się obrażać, chociażby sam #!$%@? Pudzian ze mnie szydził, a ja miałbym wrócić do domu cały w gipsie, nie pozwolę bezkarnie z siebie szydzić i #!$%@?.
Ktoś pomyśli, że to bez sensu, że lepiej schować dumę do kieszeni w sytuacjach w których można dostać oklep, bo zęby nie grzyby, po deszczu nie odrastają. To jest myślenie ludzi, którzy nigdy nie byli gnębieni. Przemoc psychiczna niszczy człowieka bardziej niż przemoc psychiczna. Wolę obudzić się bez zębów albo nie obudzić się wcale niż obudzić się ze świadomością, że ktoś ZNOWU bezkarnie zmieszał mnie z błotem. Wiem, że jeśli dalej pozwalałbym się obrażać, to sam bym się #!$%@?ł.
Właśnie przed rozpoczęciem pisania tego wyznania miałem kolejną sytuację z cyklu "ale ten gość śmiesznie wygląda".
Jakieś na oko 16-18 letnie gnojki w składzie 2 dziewczyny, 1 chłopak, uznali, że jestem pozaziemską formą życia i muszą nawiązać ze mną kontakt.
Chłopaczek (jeszcze z plecakiem xD) chciał zaimponować samicom i z głośno krytykował mnie i mój wygląd, nawet się nie starał, żebym tego nie słyszał. Chichoty, uśmieszki, no jednym słowem śmiechom nie było końca - dopóki do niego nie podszedłem, tego się chyba nie spodziewał ( ͜͡ʖ ͡€)
Po kilku moich zdaniach (o dziwo nawet nie musiałem przeklinać ani grozić), #!$%@?ś ładnie przeprosił, a ja podsumowałem to wszystko "chciałeś dziewczynom zaimponować, a wyszedłeś na frajera, pomyśl następnym razem".
Jeśli chodzi o moje ostatnie zdanie, to nawet się nie łudzę, że zmieni swój stosunek do ludzi, widać, że to zepsuty bananowy bachor, po prostu chciałem go jeszcze bardziej ośmieszyć przed koleżankami, zły ze mnie #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#czujedobrzeczlowiek #logikaniebieskichpaskow #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
OP: > nie chce mi sie tego czytac, problemy 2k19 ze masz jakas szczene inna XD
@jadewtrzyzer0cztery:
No to w sumie możesz ... #!$%@?ć xD

co z tego ze cwiczysz i tak jestes brzydki xD

@hetvai7:
Właśnie dlatego.
Lepiej być brzydkim którego się boją niż brzydkim z którego się śmieją ( ͜͡ʖ ͡€)

@throwaway6102:
Nie spodziewałem się, że pod wpisem znajdę coś bardziej cofniętego
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze że nie popadasz w depresje itp. Tak trzymac :) Co do samej szczeki to warto odwiedzić dobrego ortodonte i zapytac jakie sa opcje. W ostateczności sprawdz sobie implant brody/chin implant. Kosztuje ok 6000, zabieg pod znieczuleniem miejscowym, potem ze 2 tygodnie rekonwalescencji a ostateczny efekt po okolo 2 miesiacach. Samego zabiegu nie warto się bać, co do reakcji znajomych to już musisz sam przemyśleć jaki masz do tego stosunek.