Wpis z mikrobloga

@Proxnik nie no, jednak ręcznika używam tylko raz i leci do prania. Fakt kiedyś robiłem inaczej i żadnych infekcji nigdy nie miałem, ale to jest ogólnie bomba biologiczna taki ręcznik. Złuszczony naskórek itd. trochę to obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Ja to w ogóle nie rozumiem jak może kogoś brzydzić wycieranie najpierw jaj, a potem twarzy. Skoro jest się po kąpieli to przecież jaja ma się tak samo czyste jak twarz ¯_(ツ)_/¯ Tylko brudasy się brzydzą
  • Odpowiedz
@Mescuda: bez sensu. Dupy nie myjesz, że się zastanawiasz?


@BillyGugu: Ręcznik do ciała jest grubszy i dłużej schnie a wiec gromadzi więcej bakterii których twarz powinna unikać. Jak nie unikasz to się potem nie dziw, że masz opryszczke, i inne syfy na twarzy.
  • Odpowiedz
. Natomiast osobny ręcznik do higieny intymnej jest często zalecany przez ginekologów przy infekcjach intymnych lub w profilaktyce by takie nie wystąpiły. Można sobie heheszkowac z ręczników, ale to że umyjesz się mydłem nie oznacza że ręcznik nie będzie miał na sobie bakterii. Mokry materiał jest idealnym miejscem dla rozwijania się zarazkow, szczególnie po kilku użyciach gdzie tak sobie sechł, łapał unoszące się bakterie z WC, a i ciało nie jest myte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KEjAf: nie zastanawiałam się nigdy. Jak nocuję u niebieskiego to dostaję w sumie jeden ręcznik i czuję ciągle, że mi czegoś brakuje. Mam długie włosy i pewną kolejność wycierania się. A tak jak jednym ręcznikiem mam wszystko zrobić (zaczynając od włosów) to i tak mi cieknie z tych włosów, więc zanim zdążę wytrzeć resztę to przez włosy już znowu jestem mokra na plecach.
No ale w sumie można zminimalizować ilość ręczników
  • Odpowiedz