Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle robaczki to łapcie najlepsze kombo na odbudowę układu dopaminergicznego, #depresja i takie tam, troche #nootropy

-monofosforan urydyny + jakaś forma choliny (tzw. mr happy stack) (https://www.longecity.org/forum/topic/51802-gpc-choline-uridine-dha/)
-peptyd BPC-157
-9-metylo-β-karbolina (może powodować uszkodzenie DNA skóry po wystawieniu na słońce, najlepiej stosować podczas zimy)
-bupropion
-prekursory dopaminy jak l-dopa czy n-acetylo-n-tyrozyna
-wyrzucenie z diety zbędnych węglowodanów najlepiej przejść na keto (choćby na jakiś czas)
-zbadanie hormonów T wolny i całkowity, estrogen i prolaktyne:
*klomifen i tamoksyfen (25mg i 5mg) na początek codziennie, by zwiększyć poziom teścia, można wcześniej bić hcg 250ui codziennie przez parę dni (najpierw hcg a później antyestrogeny), stosowane zazwyczaj przez kulturystów na odblok, na zachodzie przepisywane czasem na niskiego teścia
*eksemestan-inhibitor aromatazy (zmiany T w E2)
*cabaser na wysoką prolaktyne
-ketamina-1 dawka działa około 6 tygodni
-witamina d3
-sprawdzenie poziomu glukozy we krwi + OGTT test by sprawdzić czy ma się insulinooparność (np.przewlekłe z męczenie)
-jakaś aktywność fizyczna

Dodatkowo można spróbować Epitalonu, Thymaliny (działanie ogólno ustrojowe) jednorazowa kuracja z mdma czy lsd, raz na tydzień antyhistamina by zredukować trochę stany zapalne. MK-677 na lepszą regeneracje czy apetyt.
Większość na rynku od lat. Bierzecie na własną odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem lekarzem, ale wiedza AKTUALNA jest za friko w necie np. pubmed i opinie/spostrzeżenia itp. np. reddit, longecity, hyperreal, macie swoje rozumy a lekarze to nie wyrocznie. Wszystko dostępne w clearnecie$ i darknecieBTC. Jak ktoś nie chce majstrować z hormonami to może to pominąć.

Smacznego
  • 15
@ThePr0: a dobra, ogarnąłem że uderzasz o ibutamoren, sorki - jasne, przy czym ibutamoren wybija prolke tylko na początek i to nieznaczanie, cukier można zregulować berberyną lub gw, skutki uboczne są mimo wszystko ciągle niewielkie
@ThePr0: czego się spodziewać po mimetyku greliny. Z moich osobistych doświadczeń mk677 zajebiście mi leżał. Porównanie do wejścia na bombe biorąc pod uwagę specyfikację działania ibuta, ciężka sprawa - co w zamian, hgh, sermorelin? Poza tym wyrzut gh i igf1 jest stosunkowo niski w przypadku ibuta.