Wpis z mikrobloga

Droga @moderacja czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega weryfikacja dwuetapowa na wykopie? Zmieniłem przeglądarkę, zapomniałem hasła, użyłem opcji "zapomniałeś hasło?" przyszło nowe hasło na mail, wpisuje je - wyskakuje okienko do wpisania kodu z google authenticator.. Jak to? Raczej nigdy nie wiązałem konta wykopu z tą aplikacją.. No ok, może zapomniałem., użyłem opcji "straciłeś dostęp do aplikacji?" wyskakuje okienko do wpisania kodu resetujacego.. Hmm co? Ok szukam po wszystkich mailach od wykopu, może gdzieś jest ten kod. Niestety nie ma.. (,) ok.. Może byłem pijany jak włączalem tę dwuetapowa weryfikację, może coś innego, ale teraz mam problem z zalogowaniem się przez przeglądarkę.. co dziwne, aplikacja na androida nie wymaga żadnego kodu i jak widać działa po wpisaniu nowego hasła. Wtf.? Napisałem oczywiście maila do supportu przez formularz.. Tydzień temu, niestety nie mają czasu odpisać.. Help ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#moderacja #pomocy
  • 3
@M1r3cz3k sęk w tym, że nie mam w authentikator kodu dla wykopu.. Żeby dodać, muszę mieć kod kreskowy albo klucz.. Skąd to wziąć.? Myślałem, że znajdę w jakimś mailu od wykopu, ale nic z tego..