Wpis z mikrobloga

W gorących wisi sobie zdjęcie Grety Thunberg a wykopki się w komentarzach pałują, żę hehe jaka brzydka eko oszołomka.
A skąd wiedzą, że nie warto jej słuchać? Bo jest KUPIONA, pewnie przez ogromne lobby producentów wiatraków.
Bo przecież niemożliwym jest, by koncernom naftowym, górniczym, petrochemicznym było na rękę szerzenie dezinformacji.
A skąd kochane wypoki czerpią wiedzę o tym, że Greta jest kupiona? Ano na przykład stąd

Wypok, elita internetu.

##!$%@? #zmianyklimatu #zalesie #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
GrammarNazi - W gorących wisi sobie zdjęcie Grety Thunberg a wykopki się w komentarza...

źródło: comment_kvc04i134igxwZRENMtLKsJ3ZJxhOWPQ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
To ciekawe, bo według @GrammarNazi producenci wiatraków nawet startu nie mają do potężnych koncernów naftowych, górniczych, petrochemicznych. Śmiechu wart jest sama myśl o tym, by ogromne lobby (hihihi!) producentów wiatraków (huhuhu!) mogło wymyślić i sfinansować jedną małą szwedzką aktywistkę. Tymczasem faszystowscy handlarze ropą, węglem i gazem absolutnie swobodnie szerzą dezinformację, gdy tylko jest im to na rękę...


@Wentrosz: po pierwsze, koncerny paliw kopalnych istnieją od dekad i gromadzą kapitał oraz wpływy.
  • Odpowiedz
wykopki się w komentarzach pałują, żę hehe jaka brzydka eko oszołomka.


Silne urojenia lewakoidalne. Gówniak jest jechany nie dlatego, że jest brzydka, tylko dlatego, że #!$%@? smuty pod publiczkę. Właściwie, to większość jej nawet współczuje, bo to ewidentna ofiara indoktrynacji #!$%@?ętych rodziców. Cieszę się, że mogłem pomóc, mordo. Elówa.
@GrammarNazi:
  • Odpowiedz
@rybsonk:

po pierwsze, koncerny paliw kopalnych istnieją od dekad i gromadzą kapitał oraz wpływy. Więc powinieneś wiedzieć, że ich dla lobbingu jest dużo większa a kampanie choćby w Fox News już od dawna nie są tajemnicą, więc jeśli nawet obecnie oba rynki są warte niemal tyle samo, to niewiele zmienia.


Jeśli ta cała Greta, wpuszczana i pokazywana właściwie wszędzie, razem ze swoim ruchem kinderaktywistycznym faktycznie jest projektem przemysłu energii odnawialnych, to
  • Odpowiedz
  • 3
@Wentrosz Jak to co? Polski jest wart tyle, a światowy sam sobie zgoogluj. Ty zarzucasz, że Greta jest przez kogoś tam kupiona, a nie ja. Ja mam całą masę dowodów na to, że globalne ocieplenie jest spowodowane przez człowieka, a Ty na rzekomą korupcję Grety nie masz ani jednego dowodu, a wyłącznie swoje urojenia.
  • Odpowiedz