Wpis z mikrobloga

Siemka, kilka razy pytałem o wykopową ligę w F1 2019. Niektórzy mówili że nie ma, inni że jest, a kiedy chciałem jakieś namiary na nią to nie dostałem żadnych informacji. Z tego powodu postanowiłem założyć własną ligę wykopową w F1 2019.
Na początku postanowiłem, że nie będziemy ogrywać całego sezonu, ale tylko 7 ulubionych torów wykopków według tej ankiety. Czyli na dzień dzisiejszy są to tory w: Azerbejdżanie, Monako, Kanada, Austria, Belgia, Włochy i Japonia. Co do dni w których wyścigi miałyby się odbywać nie jest jeszcze do końca ustalone. Wstępnie postanowiłem, że wyścigi odbywałyby się poniedziałek, środa, piątek i niedziela o godzinie 21:05, ale to możemy zmienić jeśli będzie duże zainteresowanie ligą i sporej ilości ludzi nie będzie pasować.

Co ustawień samych wyścigów, zaczynamy o 21:05 jednookrążeniowymi kwalifikacjami, a potem 25% wyścig. Asysty prawie wszystkie dostępne żeby gracze na klawiaturze też mogli pograć, oprócz wspomaganiu wjazdu do boksu i wyjazdu.
Jeśli nie będzie 20 kierowców na ich miejscach pojadą boty na poziomie trudności 60, żeby nie jeździć po pustym torze. Ścigamy się realnymi bolidami z 2019 roku lecz z osiągami równymi.

Zainteresowanych zapraszam do pisania komentarzy, może ktoś chciałby coś poprawić/zmienić. Wymogiem wzięcia udziału w lidze jest napisanie komentarza ze swoim nickiem na steam, opcjonalnie jak ktoś chce może mnie dodać na steam do znajomych https://steamcommunity.com/profiles/76561198237954450/
Żeby było łatwiej tworze tag #ligaf12019
#f12019 #gry #f1 #steam
n.....p - Siemka, kilka razy pytałem o wykopową ligę w F1 2019. Niektórzy mówili że n...

źródło: comment_uwBrAUJuQovpDw3JyRvoIuWwNMxF4e90.jpg

Pobierz
  • 66
@narp: no właśnie tak samo usprawiedliwiłem ten zakup, mimo że sobie odmawiałem od kilku dniu i wmawiałem że mam czas do namysłu do 5 października ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak na razie na liście jest tylko Divv. Dostałem jeszcze zaproszenie od użytkownika Alcmann, ale nie mogę zweryfikować czy to wykopek bo nie zostawił tutaj komentarza ze swoim nickiem