Wpis z mikrobloga

Jak widzę tą Gretę to w głowie mam sytuację sprzed 30 lat jak to TEŻ NASTOLATKA ze ŁZAMI i ŁAMIĄCYM SIĘ GŁOSEM opowiadała o zbrodniach Iraku przez co USA zaangażowało się w wojnę na bliskim wschodzie. Wtedy też okazała się, że dziewczynka zrobiła niezłe show - jako córka ambasadora Kuwejtu w USA była kartą przetargową do wjazdu hamburgerów na tereny Iraku.

Nie wierzcie nastoletnim dziewczynkom.

Środowisko jest ważne ale podstawiając takie gówno ekolodzy nie osiągnięcie swojego celu.

#gretathunberg #klimat #ekologia #bullshit #bekazlewactwa
SzubiDubiDu - Jak widzę tą Gretę to w głowie mam sytuację sprzed 30 lat jak to TEŻ NA...

źródło: comment_lsJkEJKnNkVNcBdzRbbdg8ZyNiUPDuD5.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Pomijam już że Saddam to był #!$%@? i wjazd w 1991 był uzasadniony jak mało który konflikt ostatnich dekad.


@babisuk: Nie był. Równie dobrze możesz usprawiedliwiać wjazd do każdego kraju bliskiego wschodu.
  • Odpowiedz
ma Aspergera. Nikt jej nie każe się angażować - sama podjęła taką decyzję, bo ma na tyle rozumu, że wie co oznaczają zmiany klimatu dla jej pokolenia. Wielu wykopkom, którzy niestety posiadają tylko ułamek jej potencjału intelektualnego nie możne zmieścić się to w głowie.


@ghostface: Ma Aspergera więc jest zafiksowana na jednym temacie do absurdu. I nie pierdziel tu o wiedzy skoro sama korzysta z plastiku i lata samolotami. Podejrzewam że
  • Odpowiedz
@Merytoryk: W ten sposób mam to w dupie - i amerykańskiego szeryfa też. Pewnie nie widzisz nic złego we wpierdzieleniu się np. ich do Wietnamu, Korei czy nawet obalenia Kadaffiego które pociągnęło za sobie cofnięcie poziomu życia mieszkańców o kilkadziesiąt lat do tyłu. Do Syrii też powinni teraz wjechać bo przecież krwiożerczy dyktator wygrywa wojnę.
  • Odpowiedz
@ediz4:

W ten sposób mam to w dupie - i amerykańskiego szeryfa też. Pewnie nie widzisz nic złego we wpierdzieleniu się np. ich do Wietnamu, Korei czy nawet obalenia Kadaffiego które pociągnęło za sobie cofnięcie poziomu życia mieszkańców o kilkadziesiąt lat do tyłu. Do Syrii też powinni teraz wjechać bo przecież krwiożerczy dyktator wygrywa wojnę.

W inside job przy 9/11 też wierzysz?
  • Odpowiedz
@Merytoryk: Saddam jest kompletnie niezwiązany z moją wypowiedzią. Tak był zły.

Zwracam uwagę, że wtedy też dziewczynka sprzedała ckliwą i zmyśloną historyjkę przez co wpłynęła na opinię publiczną.
  • Odpowiedz