Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: pracodawcy pewnie chodziło o komfort, a to co jest ustawione to już kwestia indywidualna pracowników. Póki co się wdrażam, ale po miesiącu spróbuję negocjować stację. W starej pracy siedziałem sam i tylko RMF Classic w głośnikach, ale to tylko przez neta, bo w eterze tylko w niektórych miastach (,)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
U mnie w robocie puszczają Antyradio....

Co dzień leci TO SAMO dzień w dzień absolutny brak zmienności od minimum 3 lat


@adwersarz: bo Anty to RMF tylko ze z bardziej Rockowa audycją. Najgorsze Państwo jest słabe, chociaż Korwin ma fajna filmoteke w soboty. Mimo mojej miłości do Woodstocku to ZBC z Owsiakiem to lizanie sie po wlasnych jajkach i mam dosc sluchania ochow i achow nad najpiekniejszym festiwalem.

Spotify i YT
Nie wyobrażam sobie żebym miał gdzieś pracować z włączonym syfnym radiem. Przecież tam pewnie co chwilę reklamy, 30 w kolko tych samych utworów. Po co to?


@Saeglopur: to jest ciekawe zjawisko, nie wiem do końca skąd się to bierze, że masa ludzi po prostu nie może funkcjonować w ciszy. W tle zawsze musi albo radio, albo telewizor lecieć, byle co, byle nie było chwili ciszy.
Tak samo zastanawiający są ludzie, którzy
@ryszardello tu Kamil Nosacz radiozet (°°
jakoś w grudniu poważnie zastanawiałem się nad zmianą roboty, kiedy 5 razy dziennie puszczali calvina harrisa z tym swoim #!$%@? tonight