Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Korbov: Dobra bądźmy fair, bo lewica też trochę cisnęła bekę z tego dzieciaka. Nie był to co prawda regularny hate jak w stosunku do Grety, ale śmieszki były
  • Odpowiedz
Młody chłopak z krzyżem
Lewactwo:
Hehe prawak, wyprany prawicowy mózg! Przestań pajacować chłopaku! Chce się wybić na wartościach!

Dziewczyna walczącą o klimat
Też lewaki:
Dziewczyna broni wartości! Ona zbawi nasz świat i uratuje klimat! Walczy o lepszy świat!
  • Odpowiedz
@Lysy_Pawek1: tylko wiesz jest jedna różnica.
Gdy młody bronił krzyża to prawica go chwaliła.
Gdy młoda broni klimatu prawica zarzuca wykorzystywanie dzieci do celów politycznych, chociaż sama to wcześniej już robiła. Troszkę hipoktyzja, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pokaz to foto jak Grete wynosi policja! Musze to zobaczyc!
Dawaj, pokaz ze napisales cos z sensem, mam nadzieje, ze nie jest to kolejna naciagana manipulacja.
  • Odpowiedz
@Lysy_Pawek1: Różnia jest taka, że Baryła nie zajmował się faktami i stanowiskiem naukowym (który Greta, choć dość emocjonalnie, to jednak powtarza), a zamiast tego smędził o wartościach narodowych, które nie miały wielkiego związku z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: a czy zlamala prawo? To dlaczego ma ja wynosic policja? Natomiast tutaj przyklaskujecie chlopakowi, ktory nielegalnie probowal zatrzymac legalny marsz. Tak czy inaczej oboje z tych dzieci sa wykorzystywane przez srodowiska popierajace ich ideologie do jej promowania, z tym ze Greta robi to by zwrocic uwage na cos, co za kilkadziesiat lat zabije tysiace ludzi, a ten chlopak bronil swoich fomofobicznych pogladow
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: moze dlatego ze jej poglady sa bliskie wielu ludziom ktorzy zechca ja wesprzec, a on lamie prawo I niewielu rozsadnych ludzi, nawet katolikow, to popiera? Dlaczego nazywasz ja mala buka? Fajna retoryka, taka troche stronnicza
  • Odpowiedz