Wpis z mikrobloga

Mama umiera, 54 lata, po diagnozie raka jelita, nie minęło dwa lata choć operacja i chemia się udała, po tym czasie mama dostała potwornego bólu nogi, po czym okazało się że rak przeszedł na kości i kręgosłup, po czym wysiadła wątroba od środków przeciwbólowych i trzustka. ( mama nigdy nie piła i nie paliła papiersów ) stan agonalny, wymioty krwią i orkopny ból, trwa to już 2 miesiące.
Pobierz KUTASKOZLA - Mama umiera, 54 lata, po diagnozie raka jelita, nie minęło dwa lata choć...
źródło: comment_do6bwUfrF4wjxALb2v11f0VcHTx79aWr.jpg
  • 124
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: jeśli chcesz jej cokolwiek powiedzieć ale z jakiegoś powodu zastanawiasz się czy powinieneś albo wahasz się czy typ zrobić, to po prostu zrób to. Ja rok temu pomyślałem: następnym razem. Nie było już następnego razu. Będę żałował całe życie.
@#!$%@?: to co powinieneś zrobić to genetyczne testy obciążenia. Jak masz taka historie w rodzinie to masz szanse, ze tez będziesz miał takie problemy. Jak to szybko wylapiesz to jest szansa, ze będziesz żył.
@#!$%@?: Mordo, to właśnie jest umieranie. Czeka każdego, jeden umrze szybciej, inny wolniej. Są siły z którymi nikt Sobie nie poradzi. Przeżywałem to samo z moją matką. Rak to #!$%@?.
Współczuję dosłownie. Dziś pogrzeb mojej babci , 67 lat . 2 miesiące od diagnozy guza mózgu złośliwego. Później okazuje się, że przerzuty w płucach i piersiach. Przynajmniej wiemy, że nie cierpiała i odeszła we śnie. 3maj się Mirku.
@#!$%@?: wspolczuje, moja mama podobnie , 55 lata, jelito, przerzuty. piszesz ze nie pila i nie paliła, a jak z jedzeniem? zdrowo/srednio/niezdrowo?. i jak z otyłościa? dlaczego nie moge wyslac ci PM?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: współczuję. Trzymaj się. Ja jutro idę na pogrzeb taty :-\ życie jest niesprawiedliwe niestety.
@#!$%@?: Moja mama zmarła na raka jak mialem 8 lat, moj dziadek, zmarl 2 tyg temu, byl dla mnie jak ojciec. Trzeba isc dalej, dostosowac sie do nowych warunkow, #!$%@? sie dalej i daje rade. Moze to glupie co powiem ale zajmij sie praca, ktora Ci zajmie glowe.