Wpis z mikrobloga

@Stanlejowy: czy jest mikro czy nie to już zależy od odłączanego kabla - co też ma swoją wartość, bo to najczęściej spieprzająca się rzecz w słuchawkach, a tu pyk, wypinasz kabel i podłączasz inny

Po prostu poszukaj słuchawek, które w standardzie mają wymienny kabel z mikro, szczególnie jak masz problem z psującymi się kablami - revonexty też pewnie możesz dostać z innym kablem co ma mikro

na amazonie jest wersja z
@Norskee dzięki! Znalazłem w międzyczasie wersje z mikro, ale chyba już z wbudowanego mikro w lapku będzie lepsza jakość. Czytałem już raz o nich i zbierały mocne recenzje. Powiedz mi jeszcze o jakości bassu i ogólnie muzyki jak możesz.
@Stanlejowy: na pewno takie słuchawki są lepsze niż to co dostaniesz w Polsce za te pieniądze. Już nie mówiąc o tym, że wydasz 70 czy 120zł, rozwalisz kabel i słuchawki na kibel. Jak szukasz czegoś konkretnego, to się rozejrzyj w innych modelach i producentach jak KZ, Revonext, TinAudio, choć jest ich więcej. Każdy model u każdego producenta gra inaczej, więc nie trudno znaleźć coś dla siebie