Wpis z mikrobloga

Z ostatniej chwili... na Westerplatte odkryto szczątki kolejnego obrońcy placówki! Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5148609/na-westerplatte-odkryto-szczatki-kolejnego-obroncy-placowki/

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii lub zaplusuj ten komentarz, bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

#historia #iiwojnaswiatowa #2wojnaswiatowa #wojna #wojnaobronna1939 #gdansk #westerplatte #ciekawostkihistoryczne #archeologia
Zwiadowca_Historii - Z ostatniej chwili... na Westerplatte odkryto szczątki kolejnego...

źródło: comment_QGam3BPxVtJwOSRSJ8v6qSXa1B2QNKOD.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Kresowiec: oczywiście, ale myślałem, że tyle lat po wojnie już ktoś tam szukał i badał...

@Zwiadowca_Historii: południe( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzeszów, ale mieszkałem kilkanaście kilometrów od grodu w Trzcinicy i mój dom rodzinny jest w tamtych terenach, btw. W 1700 latach koło mojego domu był budynek jedyny w okolicy, odczytałem z map, kiedyś to przeszukam jakimś wykrywaczem :P Teraz mam pracę i nie wiem czy bym
  • Odpowiedz
@Devilwind: Ostatnio w Krośnie szukali kogoś do szpadla za 18 zł za godzinę. Niedawno były pod Dąbrową Tarnowską za 15 zł za godzinę. Na ten moment już się znaleźli ludzie do tej pracy, ale jak coś będzie to mogę Ci podesłać. Z tym że to jest normalna pełnowymiarowa robota na umowę więc jak masz już jedną to nie wiem czy byś to pogodził. ps. Sam pochodzę z Jasła [;
  • Odpowiedz