Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@pawel-niczyporek nie jest w ogóle monotonne, trochę jeżdżę różnymi maszynami, sporo czasu spędzam na górze przyjmując komponenty od turbiny, serwis jakiś. Jest różnorodność. A co do zarobków to są super, nie będę liczbami rzucał bo mnie zjedzą A niektórzy mogą nie wierzyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mat9 ja mam swoją stawkę, nie ważne gdzie jestem mam tyle samo euro na godzinę, czy na Ukrainie czy w Polsce albo w Norwegii. I zawsze wychodzę na plus, po podatku i ZUSie mam więcej niż #programista15k ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mis_Kudlacz pierwsze słyszę o czymś takim, może chodzi o przełączanie na obie osie skrętne, wtedy lata po drodze na boki JCB i maniek jak pies z nosem w ziemi, tak mi się skojarzyło xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BiesONE: W psim chodzie każda oś skręca jedną stronę, a sama ładowarka jedzie jak na drifcie.

O ile rozumiem chód kraba, bo przydaje się w ciasnych pomieszczeniach, tak tego za cholerę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mis_Kudlacz - @BiesONE: W psim chodzie każda oś skręca jedną stronę, a sama ładowarka...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mis_Kudlacz aaa czyli o to chodzi, raz przeoczyłem na ten tryb i nie mogłem wrócić do normalnego ani do kraba ciężko wyjechać skąd kolwiek na tym "psim chodzie"
  • Odpowiedz