Wpis z mikrobloga

Cześć atomowe Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam w końcu parę trytowych rzeczy. Od początku nie wiedziałem ugryźć sprzedaż, bo dużo z Was mnie pyta co z trytem, proponujecie różne ceny a ja nie jestem w stanie zrobić wszystkiego pod czyjeś dyktando, więc póki co skończyłem z indywidualnymi projektami, a zrobiłem parę rzeczy po swojemu.

W sklepie są dostępne teraz 3 trytowe breloki (widać je na filmiku, chciałem pokazać lepiej jak na zdjęciach jak wyglądają)

Zielona fiolka w formie breloka bądź wisiorka
Pocisk z małą niebieską fiolką
Głowica dysku z lewitującą niebieską fiolką

Od razu zaznaczam, że kody zniżkowe nie działają z trytowymi wyrobami - cena jest ostateczna, ale dodaję w gratisie mały prezent by uatrakcyjnić całość ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czemu nie działają? Z prostego względu - zabawa z trytem pochłania mi dużo więcej czasu niż inne produkty, a jednocześnie fiolki trytowe są zwyczajnie drogie. Dodając do tego podatek który trzeba odprowadzić za sprzedany przedmiot nie jestem w stanie zejść niżej.

Pozostaje kwestia czwartego cudaka - mechanizmu lasera ze starego odtwarzacza CD. Stwierdziłem, że zamiast robić aukcje na allegro pozostawię go Wam na licytację. Czemu nie allegro? Bo chciałbym go sprzedać do jutra (kwestia podatkowa) jedocześnie wiem, że tutaj jest paru ludzi którzy chcieli być wołani jeśli chodzi o trytowe wyroby - jeśli się nie sprzeda ląduje na aukcji na etsy i spokojnie sobie będzie tam czekać. Także chętni na kupno postujcie swoją cenę. Wysyłka w gratisie + oczywiście mały prezent ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #chwalesie #tryt #rekodzielo
bkwas - Cześć atomowe Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Mam w końcu parę trytowych rzeczy. Od poc...
  • 15
Oczywiście zapomniałem dodać jedną rzecz:
Cena wywoławcza za podwójnego trytowca to 100zł - jeśli się za tyle sprzeda, przynajmniej koszt fiolek będzie zwrócony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego Mirki!
@BialyApacz: Miałem dzisiaj skończyć, ale w ogóle nie pomyślałem o tym, że jest koniec miesiąca i czasami dupowato z pieniędzmi. Więc może zróbmy do środy - w czwartek wysyłka na mój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BialyApacz: Chociaż nie no, obiecałem że dzisiaj koniec, to dzisiaj koniec, nie mogę zmieniać zdania w połowie licytacji, to by było nie w porządku.

Więc oficjalnie licytacja do 23.59 dzisiejszego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)