Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@makas: Cena moze się zmienić
Intele potanieją bo wychodzi nowa generacja i z tego co wiem to ram tanieje już od kilku miesięcy

A tym zestawie to procesor jakiś #!$%@?
Lepiej by było i7 albo i9 jak już lecimy z 5k budżetem
Nawet i9 starszej generacji będzie o niebo lepsze niz i5 tej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flamner: i tak i nie
Ma dobre parametry ale częste aktualizacje biosu i oprogramowania mogą czasami przeszkodzić w wydobyciu 100% potencjału procka
@makas: nie radze zamawiać usługi złożenia komputera. Koledze jeden sklep tak poskładał, że brakowało śrubek w miejscach, gdzie powinna być przykręcona płyta główna, cooler procesora był zamontowany krzywo... Jednym słowem, dramat. Lepiej poproś kogoś znajomego, kto to umie zrobić, albo sprobuj sam wspierając się youtubem. Skręcenie komputera nie jest trudne.
@makas generalnie te gamery od x-komu są porządnie wykonane i całkiem opłaca się je kupić, co do składania to powiem tak, kupowałem w x-komie blaszaka za 15k ze złożeniem i złego slowa powiedzieć nie mogę, od czerwca pracuje jak #!$%@?, wszystko ładnie złożone przetestowane zgodnie z prośbami, 10/10 bym powiedział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agemaker: o proszę, dzięki za odmienna opinię, mi się bardzo te gamery podobały ale się uspokoiłem po przeczytaniu zdania innych osób
@makas: sam chciałem kupić, ale wtedy kiedy potrzebowałem nie wsadzali do nich jeszcze 2080TI i nie możliwe było wprowadzanie swoich poprawek, obecnie w tych droższych wersjach mają już w sumie wszystko czego chciałem, więc pewnie na dzień dzisiejszy bym go wziął ;)
@makas: wyjściowo ten, który wysłałeś ma tylko dysk SSD 240gb na m2, IMO trochę mało, albo dorzuć drugiego SSDka albo chociaż HDD, choćby magazyn danych czy na cokolwiek innego. Poza tym wygląda okej, tak jak pisałem gość, który składa te komputery i tworzy konfiguracje zna się na temacie i te zestawy są fajnie dobrane, wszystko zależy jaką kasą się dysponuje ;) Tak jak napisał kolega, gwarancja też jest fajnie skonstruowana tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agemaker: czaje :) jeśli chodzi o HDD to na pewno, może akurat coś źle kliknąłem, robiłem to z tel, bo tam się da trochę to konfigurować. Ok to wydaje mi się że będę się przyglądał ofercie xkom. Dzieki za odzew ;)