Wpis z mikrobloga

@niochland w sumie jakby się zastanowić, to ten słynny argument żeby nie mieć dzieci lub mieć jedno dziecko mniej to trochę bez sensu xD chcą uratować planetę by nie żyło się na niej źle, poprzez kuźwa nie życie xD
  • Odpowiedz
@niochland: ja tutaj żadnego cringe'u ani nagabywania nie widzę.

Śmieszkuje tylko z jakiejś tępej panienki lvl16, która myśli że zbawi świat jak zacznie obrażać przedstawicieli pańsw. W dodatku laska mówi w takim autorytarnym tonie jak jakiś Hitler czy tam inny Mao
  • Odpowiedz
a jak ktoś występuje publicznie to może być krytykowany


@Kralizek: taka wskazówka bo nie wiem czy wiesz: nawet jak ktoś nie występuje publicznie to może być krytykowany

ale niemerytoryczna krytyka pokroju

- hehe ona ma jakiegoś dałna xD

- lool ale ma śmieszną mordę xD

- nooo stoi za nią na pewno Soros i całe EKO-LGBT lobby, skąd wiem? leszek bubel i ktoś z wykopu napisał i dał linka

to gównokrytyka
  • Odpowiedz
@niochland: Twój sposób myślenia, "bo 16-nastolatka" pokazuje tylko, jak takie dzieci są wygodnym narzędziem walki politycznej. Greta sama pozbawiła się tarczy młodego wieku wchodząc w dyskusje z dorosłymi. Jeżeli byłoby inaczej, to znaczy, że najłatwiej jest wziąć jakiegoś gówniarza, by głosił za nas nasze tezy, żeby nikt nie mógł mu odpowiedzieć "bo ona ma x-nasćie lat".
  • Odpowiedz