Wpis z mikrobloga

@Danicen: Z braku laku za Lewicą, chociaż wolałbym coś bardziej umiarkowanego socjalnie (czyli dostosowanego do sytuacji finansowej Polski bez nadmiernego obciążania budżetu), ale za to bardzo liberalnego światopoglądowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Hound: Kucyki jeszcze mają czelność wypominać Czarzastemu tą wypowiedź xD Nie to co ich idol, który chwalił wielokrotnie Jaruzelskiego i Kiszczaka, i któremu marzyło się, żeby ten pierwszym został polskim Pinochetem.
  • Odpowiedz
  • 8
@Hound ale o czym tu gadać... SLD wprowadziło Polskę do UE, a Konfederacja najchętniej by nas stamtąd wyprowadzila. I to tyle w kwestii prorosyjskosci obu partii.

To że Czarzasty bezrozumnie nie macha szabelką w kierunku Rosji to akurat plus na niego. Chociaż uczciwie trzeba przyznać iż ta wypowiedź o super biznesie w Rosji śmierdzi z daleka putinowską propagandą.
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: Podlinkowałem do jednego ze źródeł podanych przez tamtego gościa i zacytowałem:

Kępiński: - W żadnym wypadku nie autoryzujemy swoją obecnością tego, co się dzieje i co się wydarzy na Krymie.

To po co jechać? - Warto wiedzieć, co się tam dzieje, bo mam wrażenie, że na Krymie zakusy Rosji się nie kończą - podkreślał.


I dodałem, że skoro tutaj gość manipulował i kłamał, to najprawdopodobniej to samo ma miejsce z
  • Odpowiedz