Wpis z mikrobloga

@blackmaul: pytanie, może głupie może mądre.
Trzeba czytać jakiekolwiek książki (nie mówie że to złe czy coś) czy lepiej uczyć się w praktyce tworząc jakieś tam rzeczy i szukać na bieżąco możliwych rozwiązań jak się czegoś nie wie ?
@l3g1t: bez czytania książek nie masz po co siadać do praktyki, a bez praktyki nie nauczysz się tego, co przeczytałeś w książkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NodeJS to dość ciężka technologia jak na naukę programowania - jako bazę wykorzystuje specyfikę języka, na którym się opiera (asynchroniczność, callbacki, closure) i przez to kod się pisze bardzo niestandardowo i nie zawsze to co się tam dzieje, może wydawać się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FantaZy: nie bądź taki Janusz wszechpomocny, tutków jest wysyp na ytb, bardziej mi chodziło o pokazanie drogi i prośba poniżej została wypełniona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmaul: celem jest napisanie apki webowej którą zarządza czasem mojej pracy i daje wynik w postaci tabeli z podsumowaniem dziennym tygodniowym i miesięcznym.
@blackmaul: Nie chodzi mi o nauke JS'a używając node, tylko póki co pisząc jakieś proste rzeczy. (strony, wtyczki, motyw WP/Woocommerce kiedyś jakieś wtyczki do przeglądarek)
Mniej więcej tak to u mnie wygląda czyli coś sobie wymyślam i choć na początku kompletnie nie wiedziałem jak coś napisać i co chwile musiałem przeszukiwać internet, to w tym momencie mało co mnie potrafi zniszczyć tak że siedzę 2h myśląc co i jak. Nie powiem