Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Mirki :( przed 6 latami popelnilam straszny błąd i rzuciłam najlepszego na świecie faceta na rzecz osoby, która potem mnie strasznie skrzywdziła. To był mój ogromny błąd. Po kilku miesiącach od tamtej #!$%@? decyzji wyzdzwanialam do eks i przepraszalam, ryczalam w słuchawkę bez godności, że co ja zrobiłam najlepszego. Potem zaczęłam spychac uczucia i wspomnienia o byłym do podświadomości. Tak się stało, że kolejne 6 lat przyniosło tylko rozczarowania i dzisiaj wydaje mi się, że przeznaczenie musi chyba istnieć, że tamten był mi przeznaczony, że gdybym wiedziała, że mamy jeszcze szanse na ułożenie sobie życia, że jeszcze raz by mi zaufał, to pewnie przeprowadziłabym się niewiele myśląc i zaryzykowala wszystko, stawiając na jedną kartę. Wiem, że to głupie, a jednak emocje i uczucia nigdy nie sa racjonalne :( mirki, pomóżcie coś, bo się udlawie żalem, tęsknotą i niespełnionymi marzeniami
#trudnesprawy #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #przegryw #pomocy
  • 235
@1990 Jakie emocje czy uczucia. Gdzie te uczucia miałaś mam go zostawiłaś? . Po prostu źle wybrałaś i skręca Cię, że zmieniłaś lepszy model na gorszy. To doprowadza do tego, że sama się nakręcasz i rozpamietujesz. - popadajac w mini obsesję.
@1990 Ty go nie kochasz i nie zależy Ci na nim, ale tylko myślisz o własnym JA. Gdy go zdradzałaś też myślałaś tylko o sobie. Nie dość, że skrzywdziłaś gościa, to jeszcze rozdrapujesz mu rany. On Cię pewnie nadal kocha, jeśli się odzywa i przez 6 lat nikogo nie miał, ale już nie potrafi być z Tobą. A Ty zamiast wziąć odpowiedzialność za swój błąd i całkowicie się odciąć, pozwolić mu zagoić
@1990: Ehhh widzę, że kobiety w wielu przypadkach są podobne do siebie. Mam nadzieję, że już go nie męczysz swoimi problemami. Moja była mimo że już nie jesteśmy 3 lata razem ciągle potrafi do mnie napisać i sprawdzać co u mnie i robić wstawki typu jaki ja byłem świetny i jaki nasz związek był rewelacyjny.

Nie był.
@1990: witam w cudownym klubie "dobrych wyborów".
4 lata temu rozstałem się z osobą, która jako jedyna z dotychczasowo poznanych, mimo niepełnej akceptacji wszystkich moich dziwactw, tolerowała je i jedyny raz w życiu czułem się, że dla kogoś coś znaczę. Oczywiście, na własne życzenie to popsułem. Potrzebowałem lat, żeby zrozumieć, jak duży błąd popełniłem. Nigdy później już nie zbudowałem nic, co byłoby choć namiastką relacji tak zażyłej. Na złość, śni mi
@kyleleash @1990 ja wam powiem tylko jedno, wasze "złe" wybory, byłby dobrymi wyborami dla tych drugich. Przestańcie być tacy egistyczni, tfu co by było gdyby. Wtedy byłoby tak samo, teraz może byłoby inaczej. I to mówię, jako ta osoba po drugiej stronie.
@1990:

oj dobrze zarabia, wygląda na szczęśliwego z partnerką na fb?

to jest nauczka

dopóki będziesz tak rozpamiętywać to MASZ ZAKAZ szukania nowego partnera bo i jemu zmarnujesz życie
@1990 No to działa troszkę na Twoją korzyść, ale niewiele zmienia. W końcu sama napisałaś, że wymieniłaś go na innego, eiec drugiego poznałaś będąc jeszcze w związku. A czasem zdrada emocjonalna boli bardziej niż fizyczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: rzeczywiście bez sensu jest mój post... eh. Mam ochotę teraz ze sobą skończyć, zresztą już od dawna mam, a teraz i jeszcze bardziej. Dziękuję za wypowiedzi.
@1990 A czy po tych próbach pol roku od zerwania probowalas kiedykolwiek jeszcze raz? Jesli nie to sorobuj teraz, ale nie przez neta, po prostu jedz go odwiedzić. A jeśli nie wyjdzie to definitywnie go sobie daruj.