Wpis z mikrobloga

@Purple: kiedyś jechałem tramwajem jakoś 3 przystanki spod galerii Łódzkiej i byłem świadkiem (jakoś z 2m stałem od gościa) jak jakiś bezdomnym siedząc na fotelu zrobił jedynkę i żółta strużka spływała do przodu pojazdu. Smutne wspomnienie.
Druga sytuacja dość znana jak w jednej z lodzkich czternastek (tramwaj nr14) ktoś nasrał na krzesło. Na spotted był post zrobiony o tym. ( )
@jaunas: to co wrzuciłeś
@AryanWonderBoi: niby racja, ale z drugiej strony tacy jak Ty potem lamentują, że kobiety są dzisiaj takie i srakie i że ciężko o taki tradycjonalny typ o jakim marzą wykopki, czyli który ugotuje ci obiadek, zrobi rosołek gdy masz kaca, będzie miłą i potulną żoną jak z amerykańskich reklam w latach 60-tych. A jednocześnie sam nie potrafisz się wpasować w rolę dżentelmena, którego takie kobiety szukają. Nie wiem, może Ciebie to
@simperium osobie starszej albo w ciąży jak najbardziej rozumiem żeby ustąpić miejsca, ale niepełnosprawnemu czy upośledzeńcowi? Nie ma opcji, z jakiej paki niby mam komuś ustąpić miejsca? Tylko dlatego, że jesr niepełnosprawny, ostro cię #!$%@?ło gościu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agemaker: Przeciez dla niepelnosprawnych w busach powinny byc miejsca wydzielone wlasnie dla niepelnosprawnych - nie wiem o jakim miescie mowisz, ale u mnie sa takie miejsca i nie trzeba niepelnosprawnym ustepowac
@bedist owszem, są wydzielone miejsca gdzie mozna postawić wózek inwalidzki, ja natomiast odnoszę się do debilnego komentarza @simperium, w którym sugeruje że każdemu niepełnisprawnemu należy ustępować miejsca
w którym sugeruje że każdemu niepełnisprawnemu

@Agemaker: debilna to jest twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem... i jeszcze wciąganie niepełnosprawności umysłowej do wora. Matka cię za mało przytulała w dzieciństwie, że wszystko musisz rozdmuchiwać do irracjonalnych rozmiarów?

Każdy normalny wie, że jak pada tekst "ustąpić miejsca niepełnosprawnemu" to mowa o osobie, która np. ma nogę w gipsie, albo nie ma nogi. Ale zawsze musi pojawić się taki @agemaker, który w ogóle