Wpis z mikrobloga

@adrpan: To sa 2 kompletnie rozne telefony, obejrzalem sobie kilka recenzji. Umidigi jest naprawde fajny jak na telefon za 500 PLN ale ma kompletnie inne podzespoly - masakrycznie slabszy procesor, o wiele mniej pamieci, zupelnie inne moduly aparatu + srednie oprogramowanie (jak na 500 PLN super ale porownujac nawet z czyms za 1500 to inna klasa)
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: xiaomi płacisz za aktualizacje, soft, lepszy procesor i parę innych pierdół. Skok względem takiego umidigi jest duży. Co ma lepszego iphone? Soft? Kwestia gustu. Materiały? Nie. Ekran? Nie. Wydajność? Nie.

Między 400zł a 1300 (bo tyle realnie kosztuje mi 9 kupowany w sklepie nie dla frajerów) jest ogromna różnica. Między 1300 a 4000 nie ma już różnicy prawie wcale.

Ale nie wiem po co piszę trollowi ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzegorzo: matryca w Xiaomi to i tak syf, 48 to tylko cyferka xD Akurat aparat i soft w Xiaomi woła o pomstę do nieba.

OPA już ostatnio wyjaśniono, ale to inna sprawa.
  • Odpowiedz
Między 1300 a 4000 nie ma już różnicy prawie wcale.


@FLAC: a czy połącze xiayomi z moim macbookiem i będę mógł odbierać wiadomości, dzwonić, na bieżąco mógł pracować na plikach, mieć stały dostęp do zdjęć/filmów?
nie?

dziękuję do widzenia.
  • Odpowiedz
@egyptianJoe: mówimy o telefonie a nie jakiś pierdołach. Dziękuję do widzenia, wróć do podstawówki na lekce czytania ze zrozumieniem.

Równie dobrze mogę napisać "po co mi #!$%@? mak jak nie połączę go z moim zajebistym androidem" kiedy dyskusja jest o laptopach do gier.
  • Odpowiedz