Wpis z mikrobloga

@cincin27: Znam przykład jednego pogromcy flagowców, który kosztował tysiaka, miał bebechy super najlepsze, ale się zacinał i grzał. Okazało się, że to przez słaby software. Tu mamy porównanie telefonu za 500 zł, więc nie chcę mi się wierzyć, że działają tak samo.
@FLAC: ale dyskusja młocie tyczy się telefonów, gdzie sam piszesz, że różnica względem xiayomi, a unagi dotyczy również softu XDDD

ja wiem, że dla użytkowników xiayomi pojęcie ekosystemu nie istnieje, bo maks co możecie połączyć ze sobą to telefon i opaska ( i to o ile xiayomi nfc posiada ), ale wyobraź sobie, że dla rzeszy użytkowników współdziałanie urządzeń wewnątrz jednego systemu pierdołą nie jest.
@FunkyMonkey: Kupiłem kiedyś Umi Emax, na tamte czasy ich flagowiec. Polecany ze względu na stosunek parametrów do ceny. Tel. na androidzie 4.4 z oficjalną informacją, że za miesiąc będzie aktualizacja do 5.0. Aktualizacji nigdy nie wypuścili, bo nie potrafili skleić softu, w którym wszystkie sterowniki by działały. Nieoficjalnych softów brak. A sam telefon miał problem z ghost touchami. Także z mojej perspektywy nigdy więcej Umi, wolę dopłacić do czegoś sprawdzonego.
DOBRA stulejarze. Dupa cicho tam i mi podać tutaj szybko czy te umidigi czy jak to się zwie wytrzyma ze 2 lata chociaż. Szukam czegoś takiego.