Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka słów do Was.
Chciałabym Wam naprawdę szczerze podziękować za wszystkie słowa otuchy i pocieszenia, które od Was otrzymałam, czy to tutaj, na fejsie, czy yt. Wczorajszy dzień należał do trudnych i przykrych dla mnie, ale dzięki wsparciu jest mi lżej na serduszku.
Przeżyłam to niepowodzenie, ponieważ to dla mnie nie były tylko jajka, przywiązałam się do tych rozwijających kaczątek, wsadziłam w to mnóstwo czasu, zaangażowania i miłości i kiedy wczoraj musiałam pożegnać ostatnią kaczuszkę, która była już do klucia, opierzona, z czarnym dzióbkiem, to nie było to łatwe.
Uświadomiliście mi, że takie rzeczy się zdarzają i że jeszcze będę kaczą mamą i że mimo niepowodzenia, nadal będziecie ze mną w kolejnych próbach. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mogli obserwować cud klucia tych pięknych kaczek, jakimi są biegusy. Jesteście wspaniali i za to Wam dziękuję ()
Zanim jednak to się stanie, muszę uzbroić się w cierpliwość, w nowe jajka i w fundusze na nowy, tym razem bardziej profesjonalny inkubator, który będzie niezawodny i na pewno bezpieczniejszy.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam małą, ale wspaniałą społeczność Pancernika, która również bardzo czekała na kaczuchy

Na koniec, Yerba wczoraj oficjalnie zakończył stream.

Eh i znowu się wzruszyłam ()
#kaczkomat #feels #zwierzaczki
Eskimoska - Jeszcze kilka słów do Was.
Chciałabym Wam naprawdę szczerze podziękować ...

źródło: comment_PmYQxhBBeDKLbMvlbqrxwZ3MP87OrbXX.jpg

Pobierz
  • 12
@hart: Takiej już fajnej i docenianej firmy Brinsea to koszt około 1200-1500 zł z gwarancją, wyklujnikiem i automatycznym obracaniem jajek i ze wszystkim, który jest bezpieczny i nie potrzeba ingerencji w jajka. Ja znalazłam jakiegoś chińczyka za 500 zł, bo zwyczajnie nie stać mnie na tamten koszt.