Wpis z mikrobloga

  • 3660
Uwaga! #rozdajo
Myślałem, że lubię ostre rzeczy, aż do dzisiaj, do czasu aż zrobiłem sos z carolina red reaper z pieczona papryka i mango. Dzisiaj wrzuciłem troszkę na pizze, pierwsze wrażenie? O kurde, ale słodkie chyba mogłem dać więcej Caroliny.. Ale to tylko pierwsze dwie sekundy, w ciągu następnych 5 sekund zaczyna się czuć fajną ostrość, która w ciągu następnych 10 sekund zamienia się w piekło w mordzie, które trwa z 15 minut. Zrobiłem 6 takich słoiczków, obstawiam że jeden starczy mi na długi czas, więc żeby się nie zmarnowało 4 rozdam znajomym, a jeden wylosuje wśród plusujacych jutro o 21:37 i wyślę szczęśliwcowi w przyszłym tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#papryczki #chili #chilihead
Sylar69 - Uwaga! #rozdajo
Myślałem, że lubię ostre rzeczy, aż do dzisiaj, do czasu aż...

źródło: comment_Q5SGAj0dZmM3caSlwHG7lbmGH7Sr8t7P.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Sylar69 sam lubię ostre, a u mnie w pracy to co drugi #!$%@? te sosy z więcej E niż #!$%@? #!$%@? wie co. Mam nadzieję, że dasz mi szansę ich zaskoczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tak nie wygram. Mogę kupić? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sylar69 błagam, szukam w sklepach czegoś po czym będę mógł płakać z rozkoszy, czegoś po czym będę miał katar i nie będę mógł wyjść z toalety, ale nie mogę znaleźć nic takie. Potrzebuje twojeego sosu!
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec zmodyfikowalem lekko przepis znaleziony w necie:

7 papryk carolina red reaper

tak dla nieświadomych - to była parę lat temu najostrzejsza papryka na świecie. Ja się nie znam na papryczkach i zrobilem ostatnio 1 x w zyciu sos, w którym było 6 małych papryczek o ostrości ok. 4 x mniejszej, do tego 2 mango, 2 marchewki + dodatki i juz ten sos jest piekielnie ostry.
Jak nie jecie duzo ostrego, albo
  • Odpowiedz
@Sylar69 kurde ale bym chciał takie coś :) znajomy przywiózł kiedyś z Anglii jakiś w cholerę ostry sos, dał mi jedną butelkę. Żyletki na języku :) w tamtych czasach (mieszkałem u rodzicow) mama go wyrzuciła bo stwierdziła że komuś krzywdę zrobię :) przypomniał bym sobie dawne czasy :)
  • Odpowiedz