Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wtulona w niego leżeć, drapać po milimetrowym zaroście, zaczepiać za ucho i głaskać po głowie.
Dawać buziaki w policzek jak śpi i patrzeć jak kąciki ust lekko się unoszą w uśmiechu.
Próbować się wydostać z jego rąk po nocy aby iść do łazienki..
Leżeć na jego gołej klatce i bawić się jego włosami, wsłuchiwać w łomot serca i kłaść dłonie na szyi.
Czuć jak całuje mnie w czoło, przeczesuje moje długie włosy i wplata w palce gładząc skórę głowy, gdy przysypiam.
Czuć się niepewnie jak jestem sama i zdawać sobie sprawę, że najprzyjemniej i bezpieczniej się śpi jak on jest obok i czuwa.

Meh, kocham tego człowieka. To ten, któremu chceepić jego ulubione pierogi ruskie na obiad, piec szarlotkę wieczorami i budzić go śniadaniami rano ʕʔ
Myślałam m, że jak zamieszkamy razem to urok pryśnie, tym czasem jest najlepiej.

Miłego dnia Mirki i Mirabelki. Obyście znaleźli kogoś przy kim będziecie czuć się jak ja teraz.
#dziendobry
  • 115
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: jakby byl mniej atrakcyjny to tez z nim bylabym, miekly mi na poczatku nogi pd samego jego glosu spojrzeni i szarmanckosci. Zawsze wieczial co musi zrobic, jak sie zachowac, byl konkretny, a ja bylam speszona szara myszka.
A ludzie maja to do siebie ze w jakis sposob dobieraja sie na podobnym poziomie atrakcyjnosci, jako ze uznalam go na poczatku za zbyt atrakcyjnego to kwestia dzialania i inicjatywy byla po jego
  • Odpowiedz
@JustLusca331: Nie, nie każdego. Część z nas skończy ze sobą, część będzie wyśmiewana do końca ze swoich dni (w większości z powodu cech fizycznych), kolejna część już nigdy nie odważy się zrobić żadnego kroku naprzód, bo i tak będzie to bez sensu. Po prostu taguj to, a ja dodam na czarnolisto i nie będę już sobie wypłakiwała oczu.
  • Odpowiedz
@JustLusca331: Nie byłabyś nim aż tak zajarana.A atrakcyjność to również głos, spojrzenie (które jest elementem jednak wyglądu). No i tutaj jest kwestia tego, że dziewczyny się peszą i ogólnie bardzo rzadko okazują inicjatywę albo chociaż również dają znak. A jeżeli Twój chłopak nie był nigdy gnębiony, nikt mu nie dogryzał i nie wydarzyło się nic co by mu siadło na psychicę co by go bardzo zablokowało w tych sprawach i z
  • Odpowiedz
Nie masz wyglądu to chociaż wypracuj sobie charakter pozytywny i zacznij się rozwijać co w efekcie przyniesie zarobki na takim poziomie, że wygląd będzie miał drugorzędne znaczenie


@m0rgi: Rozumiem, że byłeś w takiej sytuacji i tak zrobiłeś? Jak to jest żyć ze świadomością, że Twoja partnerka jest z tobą tylko ze względu na Twoje zarobki, i że opuści cię, jeżeli coś Ci się stanie i przestaniesz zarabiać?
  • Odpowiedz
@JustLusca331: Kobiety w tym przypadku mają łatwiej z problemami tzn. Kobiety z problemami takiej natury mają łatwiej, co ma ugruntowanie w postrzeganiu społecznym obu płci. Facet z problemami natury psychicznej (nawet jeśli z tym walczy, i chodzi/chodził do psychologa vide ja)? #!$%@?, chłop to ma być chłop a nie tam baba, i jeszcze śmie mieć słabości i emocje? Natomiast u kobiet wygląda to zupełnie inaczej. I nie bagatelizuje problemów, które miałaś
  • Odpowiedz
@JustLusca331: Piszesz, żebym przestał się usprawiedliwiać. Wybacz, ale ja nie miałem zadnego wsparcia wbrew zapewnieniom niektórych osób i stąd też w przeszłości kilka razy się przejechałem na tym, że ktoś mi powiedział, że jak coś to mogę mu się zwierzyć albo poprosić o pomoc a ostatecznie kończyło się to na tekstem w stylu "Weź się w garść" i byłem nawet krytykowany, że jestem facet czy baba. Od tamtego momentu przestałem się
  • Odpowiedz