Wpis z mikrobloga

Ograłem całą kampanie w #callofdutyww2 i powiem wam że jestem mile zaskoczony ponieważ dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.
Fabuła to prosta wojenna historia, ale chyba to jest w tym najlepsze. Bez udziwnień, jak w kultowym #callofdutyww2 historia poświęcenia i tak dalej dla USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam kurczę, tylko trochę przykrótka.

#gry #steam #humblebundle #drugawojnaswiatowa
db95 - Ograłem całą kampanie w #callofdutyww2 i powiem wam że jestem mile zaskoczony ...

źródło: comment_a3zM4v73oPkLZDEMHGOHjTm4Awmr3OpW.jpg

Pobierz
  • 18
@db95: ale to fakt ta promka to duza okazja, taki crash czy spyro na konsole stoja po ponad 100zł, nawet na takim nintendo switch, gdzie pełno osob kupilo by pograc do poduchy, a na pc jak za darmo i jeszcze z Call of Duty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@db95: Jak dla mnie slaba kampania, cod 1 i 2 byly duzo ciekawsze i nie bylo takiego durnego hollywodzkiego patosu i udawania ze wojna jest fajna z postaciami jakby wyciagnietymi z licealnej silowni. Przeszedlem ta kampanie na premiere i w sumie niczego z niej nie pamietam oprocz tragicznego sterowania czolgiem na pc (bez pada bym nie przeszedl tej misji)
@db95: To jest właśnie problem z tą grą. Ja bardzo chętnie bym sobie zagrał w kampanie, bo bardzo nostalguje grając sobie w lądowanie na plaży Omaha w Medal of Honor bądź Point du Hoc w Call of Duty 2. Ale dla krótkiej kampanii nie mam zamiaru bulić tyle, bo MP absolutnie mnie nie interesuje.

Eh, fajnie jakby z CoD'ami sprzedawali SP osobno w niższej cenie ( ͡° ʖ̯ ͡