Wpis z mikrobloga

kolega #chad pokazał mi swój #tinder #badoo
jak zobaczylem ilosc par które ma i jak loszki mu sie narzucają nie wierzyłem
rozowe same do niego zagaują pierwsze, narzucają sie, proponuja wyjscie - no jakbym widział damskie #spermiarze
wygladalo to jak odwrocony schemat - jak normalnie takie zalosne tesksty pisza typy do lasek, tak tu widzialem takie zalosne tesksty pisane do niego.

to wygladalo jak inna aplikacja, niz to co pamietam ja mialem :(

#!$%@? jpdl....

#przegryw #depresja
  • 30
  • Odpowiedz
@depresso nie rozumiem tego. To chyba kolejny dowód na to jak stara już jestem.... możesz mi wytłumaczyć dlaczego wygląd ma dla was (młodych ludzi) aż tak wielkie znaczenie? Pytam serio bo mnie to zawsze tutaj zastanawia. Co ten koleżka sobą reprezentuje poza wyglądem, który tez może być dyskusyjny bo chyba nie to ładne, co ładne ale to, co się komu podoba...?
  • Odpowiedz
@poganka: Nie oczekuj za wiele po ludziach z mózgami zrytymi przez popkulturę i social media oraz tworzących na podstawie przedstawionego tam świata swoje oczekiwania wobec potencjalnego partnera.
  • Odpowiedz
@frex Właśnie często myślę, że muszą mieć zryte ale, w wielu wypadkach, muszą najpierw je mieć w ogóle... oczywiscie mówię o obu stronach bo te loszki, jak je nazywacie, też nie grzeszą zbyt rozwiniętą korą mózgową czyli jednak idziemy w idiokrację.
  • Odpowiedz
@poganka: Mili i szarmanccy faceci są na wyginięciu, bo nie ma na nich zapotrzebowania w dzisiejszych czasach. Przestają być przezroczyści dla kobiet 30+, ale wtedy role się odwracają i to one potrzebują nas, a nie my ich. Jak młode kobiety przestaną być puste, to my zaczniemy znów być mili :)
  • Odpowiedz
@poganka: Jak tam spotkać kogoś normalnego, skoro w 80% wybieramy osobę przez wygląd, reszta to jest opis, który zazwyczaj jest jakimś dnem. Sam ostatnim czasem skorzystałem z tej aplikacji, durny opis i zdjęcie kota = nawet sporo lajkow, par. Wrzuciłem swoją twarz, młodą, bez filtrów czy jakiegoś specjalnego kadru i od razu mniej xD. Może uroda chłopięca nie jest atrakcyjna dla dziewczyn w przedziale 18-25 lat, no ale... Tam każdy jest
  • Odpowiedz
Norma, założyłem kiedyś fake konto Chada i milion par, same wchodziły i pisały, nie musiałem nawet do nich pisać. Oczywiście same zaczynają albo przez automatyczna odpowiedź typu "hej xxx jak.mija dzien"? Albo zwykłe hej, bo przecież jak facet do nich napiszę to musi coś innego, na zwykle hej od przeciętniaka nie odpiszą, ale dla Chada to już inna kwestia. Dziwnym zjawiskiem jest to, że dziewczyny które na moim zwykłym koncie nigdy by
  • Odpowiedz
@puzonyyx myślę, że to mało możliwe (przynajmniej tak mi wychodzi z obserwacji tutaj), bo pewnie te loszki myślą tak samo więc macie impas. Tylko skąd to narzekanie na tych całych chadów skoro sami kierujecie się głównie wyglądem przy selekcji, czy to nie hipokryzja?
  • Odpowiedz
@poganka: Tinder jest oknem wystawowym dla ludzi, więc nie powinno to dziwić, że wygląd ma znaczenie. Na podstawie jakiego innego kryterium miałbym odsiać potencjalne kandydatki do spotkania/związku, jeśli znaczna część dziewczyn w ogóle nie ma opisów, bo za swoją jedyną wizytówkę uważa ładną buzię?

Byłem na Tinderze długo, miałem par raz więcej, raz mnie. Spotkania udane, które przerodziły się w dłuższą relację, ale i takie będące kompletną stratą czasu. Dziś wiedziałbym
  • Odpowiedz