Wpis z mikrobloga

@Wu70: @ChoondZ: Do tej pory grałem na 75Hz i wiedziałem jak wygląda granie na 144Hz, bo kiedyś tam popykałem dosłownie 10 minut. Ale jak się usiądzie na chwilę w domowych warunkach to.... nie mam #!$%@? pojęcia dlaczego granie do wczoraj dawałao mi jakąkolwiek przyjemność :D
@Wu70: @ChoondZ: zapytaj sie konsolowcow, w wiekszosci przypaadkow nie widza wiecej niz 25-30 fps. Dla nich stabilne 60fps to luksus na ktore moga sobie pozwolic jedynie posiadacze najnowszego ps4 pro w niedużej czesci gier.
@Pies_Pluto: Ja po paru godzinach żałuję, że nie dopłaciłem do 240Hz :) Ale z drugiej strony wymagałoby to sporego apgrejdu w komputerze, bo nawet na słabszych ustawieniach ogarnięcie tych stałych 250+fps wymaga już niezłego procka i mocnej karty. A ja lecę raczej na budżecie, bo to komp tylko do CSa a i inne hobby czekają na inwestycje :) Na tą chwilę jestem bardzo zadowolony.
@Pawci0o: @arkozy: Konsole są bardzo spoko, mają mnóstwo świetnych tytułów, dla których 60fps jest wystarczające. Ale w typowo skillowych FPSach jak CS (w sumie to we wszystkich ¯\_(ツ)_/¯ ) jedyną opcją jest mysz, dużo fpsów i dużo herców. Kiedyś próbowałem zagrać chyba w CoD na padzie, po 10 minutach miałem chęć wyrzucić go przez okno najdalej jak się da.