Wpis z mikrobloga

Tyle opinii się naczytałem o konopiach CBD więc nie pozostało mi nic innego jak spróbować żeby się przekonać.
Odmiana Amnezja 20% CBD 0,2% THC. Sposób palenia: lufa.
Podchodziłem do tematu raczej sceptycznie, wiele opinii mówiło, że to #!$%@? daje więc nie spodziewałem się cudów. Co najwyżej lekkiego chillu na którym trzeba będzie się skupić aby go poczuć więc i tu mogłoby się pojawić placebo. Otóż nie tym razem. Zrobiłem nabicie na dwa duże machy. Słuchawki na uszy i się położyłem. Odprężenie było wyraźne. Rozluźnienie całego ciała, ociężałe powieki. Nie spodziewałem się aż tak wyraźnego efektu. Jakbym miał to porównać to chill był jak po normalnym paleniu ale bez tej nietrzeźwej bani. Fantastyczna sprawa na zrzucenie napięcia po pracy.

Doświadczenie w paleniu normalnego stuffu mam dość duże, palę regularnie od 10 lat z czego ostatnie 5 lat dość intensywnie.

Krótko mówiąc, njesli liczysz na bombę po tym to się zawiedziesz. Jeśli chcesz odpocząć w fotelu po pracy to polecam.
#420 #narkotykizawszespoko #cbd
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: dokładnie, tak jak pisze kolega - Fenix mini, ewentualnie Flowermate Aura . Napisz na priv, zrobię jakąś promocje jeżeli jesteś zainteresowany ;)
  • Odpowiedz