Wpis z mikrobloga

Tyle opinii się naczytałem o konopiach CBD więc nie pozostało mi nic innego jak spróbować żeby się przekonać.
Odmiana Amnezja 20% CBD 0,2% THC. Sposób palenia: lufa.
Podchodziłem do tematu raczej sceptycznie, wiele opinii mówiło, że to #!$%@? daje więc nie spodziewałem się cudów. Co najwyżej lekkiego chillu na którym trzeba będzie się skupić aby go poczuć więc i tu mogłoby się pojawić placebo. Otóż nie tym razem. Zrobiłem nabicie na dwa duże machy. Słuchawki na uszy i się położyłem. Odprężenie było wyraźne. Rozluźnienie całego ciała, ociężałe powieki. Nie spodziewałem się aż tak wyraźnego efektu. Jakbym miał to porównać to chill był jak po normalnym paleniu ale bez tej nietrzeźwej bani. Fantastyczna sprawa na zrzucenie napięcia po pracy.

Doświadczenie w paleniu normalnego stuffu mam dość duże, palę regularnie od 10 lat z czego ostatnie 5 lat dość intensywnie.

Krótko mówiąc, njesli liczysz na bombę po tym to się zawiedziesz. Jeśli chcesz odpocząć w fotelu po pracy to polecam.
#420 #narkotykizawszespoko #cbd
  • 22
@KonopiaCBD: Spróbowałem kilka razy przy tradycyjnym suszu z THC i faktycznie było super ale i tak lubię smak i sam element palenia ;) jednakże niebawem będę się rozglądał za waporyzatorem.

Dajcie jakieś rady co do naturalnego, niewzmacnianego suszu cbd
@KonopiaCBD: ten efekt który osiągnąłem jak w poście. Chcę porównać jak wygląda to przy niewzmacnianym suszu. Niestety mam trochę dresiarskie myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i obawiam się, że naturalna zawartość CBD na poziomie 5-7% może nie przynieść wyraźnych efektów.
@zmasowanyatak:

To również może zaskoczyć ale naturalny susz bez żadnej ingerencji może dać jeszcze lepszy efekt.

W syntetyczny produktach przez przeważanie CBD traci swoje właściwości, trzeba pamiętać o tym że kannabinoidy to bardzo delikatne związki które bardzo łatwo uszkodzić. I co nam po 20% substancji której jakość jest tragiczna.

polecam odmianę:

https://konopiacbd.pl/kategoria/susz-cbd/harlequin

i

https://konopiacbd.pl/kategoria/susz-cbd/curing-bud

Warto spróbować walory smakowe jak i zapachowe są również na najwyższym poziomie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KonopiaCBD: również się nie zgodzę z tym że kto spróbował waporyzatora to nie wróci do palenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem paxa i sporadycznie używam tzn. Wtedy kiedy nie mogę sobie pozwolić zapalić jointa np. W miejscach publicznych.

Rzekomo Pax nie jest taki super to pożyczyłem od znajomych dwa inne modele, coś od arizera I DaVinci I też mi nie siedziało. Brakuje mi smaku jointa i stanu
@Jaracz_Joint: Waporyzacja jest ceniona przede wszystkim za to że jest dużo zdrowsza względem palenia, również i lepsza dla kannabinoidów ponieważ ich nie nazwijmy to niszczy, jak i nie raz słyszałem opine że próbujący waporyzacji mówili o smaku którym są zaskoczeni i nie przypuszczali że może być tak wyraźny, i jak mówisz odbiegający od smaku jointa.

Ale oczywiście rozumiem doskonale ludzi którzy cenią smak i że tak powiem rytuał palenia jointa.

(