Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pytanie głównie do #niebieskiepaski. Jak często i co dajecie swoim #rozowepaski jakies prezenty, kwiaty, upominki? Oraz jakie miłe rzeczy robicie, aby sprawić jej radość. Tu pytanie też do #rozowepaski , czy cieszycie się bądź cieszylibyście gdyby wasz facet np rano na talerzyku przed pracą zostawiłby cukiereczki i karteczkę z wiadomością "miłego dnia"?

Ja od czasu do czasu mojej kupuje kwiatka, bądź bukiecik, jak Ona pracuje w weekend to wcześniej wstanę, przygotuje sniadanie, a do pudełka że śniadaniem dorzucę czekoladkę bądź cukiereczki. Obowiązkami domowymi dzielimy się mniej więcej 50/50, choć czasem zrobię więcej kiedy moja jedyna jeszcze śpi. Odnoszę czasem wrażenie, że to za mało. Co mogę wymyślić aby bardziej ją udobruchać?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #prezent #kwiaty
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemnienie: na seks nie narzeka, więc spokojnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SkrytyZolw: @Idesiku_Nago: Ja po prostu bardzo ją kocham i miewam takie myśli ,że może da się coś jeszcze lepiej zrobić ;) Pewnie macie rację. A co do kwiatków to fakt, nawet na spacerze wartości zerwać i po prostu dać, za to "że jest", uśmiech #rozowepasek gwarantowany :)
@zyxen: dupa tam, mojej nie
@thekrzychu: czesto dostaje jakis drobny upominek (pieniążka "kup sobie coś ładnego", kwiaty zwykle raz w tygodniu, wino) z zaznaczeniem ze to dla mnie ze docenia ze troszcze sie o dom i dzieci kiedy on pracuje. Ja z kolei czesto mowie mu mile słowa, doceniam jego trud w nasze życie, nie zawracam glowy pierdołami, z ktorymi wiem ze dam rade, nie interesują go rachunki, terminy, dentysci, wywiadowki itd., kiedy ma wolne to
Co mogę wymyślić aby bardziej ją udobruchać?


@thekrzychu: ale nie rozumiem - #!$%@?łeś coś, czy ona robi afery, że to za mało??

pół roku a czuje się na każdej randce jakby to była dopiero druga ( ʖ̯)


@IdzDoAptekiPoLeki: nerwy, stres, ściśnięte gardło, nadmierna potliwość ( ͡º ͜ʖ͡º) ?