Wpis z mikrobloga

Fifa chyba się na mnie mści za to, że w pierwszych dniach wypadł mi Neymar, którego sprzedałem. Przegrywam już więcej niż wygrywam i cały czas siedzę w 6-tej dywizji. Moi obrońcy przegrywają główki z zawodnikami 150. Rashford wgl jest niewidoczny w grze a każde moje przejęcie piłki kończy się faulem gdy przeciwnik wystarczy, że stoi obok mnie to z automatu odbiera mi piłkę jak by nigdy nic nawet nie walcząc. Dziwna ta gra. W 19 nie grałem i może nie jestem jakimś pro playerem ale Lacazet, który nie umie dobrze podać piłki mnie najbardziej #!$%@?.. #fut #fifa20 aa i skąd taki hype na niemiecką ligę ? Dzisiaj 4/4 mecze na bundeslige.
boss69 - Fifa chyba się na mnie mści za to, że w pierwszych dniach wypadł mi Neymar, ...

źródło: comment_T16lscAbXzuFQVgqcaOYUDSUUxFTswm8.jpg

Pobierz
  • 10
@boss69: Mam praktycznie to samo, zmieniam skład bo myślałem że jego wina lecz jednak nie. Pytanie tylko jak to rozwiązać prócz #!$%@? gry przez okno
@boss69: to normalne, że przegrywasz. Fifa będzie miała 2 tyg bez Accesa i nie wszyscy jeszcze wyszli do tych dywizji, w których powinni być. Ja ciągle jestem na pograniczu 5 ligi i przegram 3 (spadek) potem wygram 4 (awans) i tak cały czas. W poprzedniej Fifie siedziałem w 1 lidze a teraz ciężko do piątki się stabilizować :)
@boss69: Czy to jest jakaś nowość, że skład nic nie daje i jak mamy dostać #!$%@? to dostaniemy, choćbyśmy stawali na rzęsach?

Swoją drogą, z drugiej strony, to zawsze jak trafimy na jakiś super skład i z nim wygramy, to oczywiście dlatego, że byliśmy lepsi ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak się powoli żyje na tej wsi...
Moi obrońcy przegrywają główki z zawodnikami 150.


@boss69: Najniższy zawodnik w Fifie ma 155, a nie 150. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aa i skąd taki hype na niemiecką ligę ? Dzisiaj 4/4 mecze na bundeslige.


@boss69: Jest tania, ma całkiem niezłych zawodników w porównaniu do innych lig (szczególnie boczni obrońcy) i pewnie Cie paruję według lokalizacji więc często wpadasz na szwabów.
@rafal-zak: najlepsze mecze gra mi sie ze skladami na podobnym poziome wtedy nie ma sytuacji ze gosc, ktory ma obronce z tempem 60 dogania mi rashforda itp. Fajnie mozna klepac pilke. Zrobie dzis eksperyment i zloze sklad za 50-100 tysi. Ciekawe jaka bedzie roznica.