Wpis z mikrobloga

ten tedek to gówno. działo robi wszystko by nie trafić, skoda ze stu metrów to cel nie do trafienia. walka na bliskim dystansie też jest beznadziejna, bo szansa, że trafisz w dolną płytę czołgu, który na ciebie jedzie, jest znikoma, zazwyczaj leci wszędzie tylko nie tam, gdzie powinno. Jeszce gdyby była to wina załogi 85 procent to bym zrozumiał.

straszny zawód, bo wcześniejsze pojazdy z linii były ok/dobre. chyba sb odpuszczę tę linię.

Krótkie omówienie linii według mnie zaczynając od czwórki:
Marder 38t - świetny, super kamo i dpm, na czwórkach robi rzeź
Szafka - duży, ale spoko działo, swego czasu byłem mim top 50 na serwerze xd
Nashorn - świetny, super działo, pena i przeładowanie, coś kole 200 peny na ppkach starcza na ósemki
Emil, - ok, słaby wychył, duże obrażenia, ale brak golda trochę doskwiera, z trzyperkową załogą przyjemny, bez niej słabo mi się nim grało
Borsuk - przyjemny, działo lubi posiać, ale bez przesadyzmu, obrotowa wieża i dobre kamo na duży plus, do tego fajny czas przeładowania.
wutek - gówno

A wy co myślicie o tej linii? Jak dyszka się sprawuje?
#wot #worldoftanks
dwuitownik - ten tedek to gówno. działo robi wszystko by nie trafić, skoda ze stu met...

źródło: comment_Vfz81jdv32RGTdWm9ltcr1IMQHuGZNAb.jpg

Pobierz
  • 10
@dwuitownik: Są gorsze maszyny niz to, ja mam chyba 49,55% winratio, ok. 2200 średnich uszkodzeń i prawie 2000 wn8. Lubię nim grać bo ma dobrą pene i nie trzeba sypać goldem na lewo i prawo (w zasadzie mam na nim 2-3 pociski goldowe zaladowane). Trzeba nim grać na dystans, 300m i więcej, obstawiać z tylu atakujacych i powoli przesuwać sie od krzaka do krzaka, od oslony do osłony. Wyjeżdżamy dupą zza
@dwuitownik:
Na borsuku - 270 bitw, WR 60,00%, WN8 4021,53
WT - 1529 bitw, WR 56,25%, WN8 2561,12
Grill - 234 bitw, WR 53,85%, WN8 1206,05
IX daje rade ale X mi ni leży możliwe, że go nie ogarniam ale szkoda zachodu. Linię robiłem żeby WT auf E 100 pośmigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej lodówę zrobić ze względu na #!$%@?ęcie ( ͡ ͜ʖ
@szumek: X lubi siać w gąsienice, albo za zero, chociaż niby celne działo i skupianie fajne i w ogóle cycki z masłem. Właściwie, to to samo robi VIII i IX, tylko na X z racji długiego przeładowania to jest najbardziej odczuwalne- na WT załadujesz drugi raz, poprawisz i może wejdzie. Na RHM też.

W gruncie rzeczy- z powodu tej idiotycznej tendencji do strzałów na wiwat się pozbyłem jagody X - celujesz,