Wpis z mikrobloga

Co mozna robic w #lodz ?

Jedziemy ze znajomymi na weekend. Mieszkamy w hotelu kolo ZOO.

Gdzies isc na impreze?
Towarzystwo mocno 30+ Nie musi byc tanio, bez techniawy i sebiksow. Dobrze, zeby mozna jakas loze kupic i zeby troche spokoju bylo.

Poprosze kilka namiarow na dobre knajpy gdzie znajdziemy stolik na 8 osob.

Co jeszcze mozemy u Was robic?

Uber czy jakas polecana siec zlotowek? Bede wdzieczny za polecenie

#miastomeneli ##!$%@?
  • 18
@bigger: wiem, że gdzieś na tagu lodz byla odświeżona wersja ale to tzw. Łódź w jeden dzień
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?msa=0&dg=feature∣=1ufO-HBZGiskqElXiH4tYT7Euv5k≪=51.75790054810769%2C19.483616839690967&z=15

na pewno fajnie odwiedzić Księży Młyn, Muzem Włókiennictwa, mniej ambitnie to Manufaktura bo wiem, że robi wrażenie na ludziach, przejść się Piotrkowską i jak macie jaja to spróbować wypić piwo w każdym z lokali od p. Wolności do Piłsudskiego :D i tak na 99% to na Pietrynie będzie lokal, w którym będziecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigger: Szama w Ato Ramen, Ato Sushi, Forno Nero, Mare e Monti, Powidok!!!, Quale, U Kretschmera, Bawełna, Len i Bawełna, Nóż - ogarnij ceny i typ kuchni. Jedne drogie, inne ok. Atrakcje wyżej podane.

Jazda Uber/FreeNow (Taxify na opcji Lite), Greencab Taxi
@Kason: Greencab apka czy na telefon normlanie ? Maja busy wiesz moze?

Jak zadupie? Double Tree by Hilton. Google Mapsy pokazuja 18 minut z buta na Piotrkowska.
A moze bedziemy musieli zmienic,bo jeszcze jedna para z nami jedzie a miejsca nie ma i moze ambasador bedzie.
@bigger A sorki, koło zoo jest mały hotel i myślałem o nim bo Double Tree jest kawałek od zoo. Co do Green Cab nie musisz apki, można normalnie się dodzwonić. Osobiście polecam bo mają o wiele niższe stawki niż korpozłotówy.