Wpis z mikrobloga

#fantastyka #audiobooki #zadarmo #ksiazki #fantazmaty

Mircy, ostatnimi czasy trochę zmodernizowaliśmy model udostępniania nagrań publikowanych przez nas opowiadań. Na naszej stronie znajdziecie link do wersji na YT, plików mp3 do samodzielnego pobrania, a także link do serwisu HearThis, na którym możecie odtworzyć nagrania bezpośrednio z sieci.

Dziś rozpoczęliśmy udostępnianie nagrań z "nanoFantazji 1.0", a na początku przyszłego roku opublikujemy "nanoFantazje 2.0". ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/link/5166847/darmowe-audiobooki-od-fantazmatow/
  • 21
  • Odpowiedz
@Fantazmaty: weźcie jakieś zbiórki kasy ustawcie za każde wydanie, na wódkę przy spotkaniach literackich albo jakieś fundacje z chorymi jeżami. Złotówkę czy dziesięć parę osób przeleje po pobraniu tych wspaniałości. Dziękuję to mówiłem ja Jarząbek
  • Odpowiedz
@josoof: na ten moment nie mamy formalnego prawnego statusu (mamy nadzieję ruszyć temat w przyszłym roku), więc siłą rzeczy nie możemy zbierać kasy (a nawet gdybyśmy zbierali, to i tak byłoby to na bieżące działania czy np. serwer i domenę). Jeśli chcesz (chcecie) nas wesprzeć, to przelejcie kilka złotych na jakieś schronisko czy fundację.
  • Odpowiedz
Jeśli ładnie opisał procesy związane z powstawaniem wczesnych oznak śmierci to z ogromną przyjemnością przeczytam. Nie pokuszę się o recenzję ale Interesuje mnie również odczucia lekarza związane z procesem umierania również od strony relacji pacjenta. Jednym słowem ciekawa pozycja
@Pshemeck:
@Fantazmaty
  • Odpowiedz
@shadowsniper: oj, nie, tu akurat takich elementów nie ma (ale i tak rzuć okiem, opowiadanie to "Bosman Przędziorek musi umrzeć). Generalnie antologia jest trochę mniej poważna (co zresztą sam tytuł sugeruje), mocno poważnego podejścia do śmierci tam raczej nie ma.
  • Odpowiedz
to przelejcie kilka złotych na jakieś schronisko czy fundację


@Fantazmaty: sam z siebie? Za leniwy jestem.
Przy publikacji wskazujcie jakąś zrzutkę czy inny portal z celem który można dobrowolnie wesprzeć dopóki nie ogarniecie założenia fundacji.
  • Odpowiedz