Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdjęcie o które kilka osób prosiło (np @sisohiz, @kamillo9009) - prawie wszystkie moje zestawy na jednym zdjęciu (brakuje 41169 bo robiłem to zdjęcie kilka dni temu, zanim odebrałem ten zestaw, oraz chyba 2 zestawy oddałem jako prezenty - 10874, 42064).

@Tomahawkkk - narzekałeś, że nie wiesz jak ustawiać zestawy z HP. Ciekawe jak ja będę miał ustawiać moje zestawy :P

Dzień 86/86
#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy #lego
Lista z moimi zestawami: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

#gownowpis #pokazzakupy #chwalesie #wygryw
Pobierz damw - Dzisiaj zdjęcie o które kilka osób prosiło (np @sisohiz, @kamillo9009) - prawi...
źródło: comment_BwNLyvSiarv78U3TiOhWZARYlfTXhvVf.jpg
  • 71
szacun... uderz w lego city i zbuduj miasto... to było moje marzenie z dzieciństwa


@Moritz90: najpierw mam kilka innych jeszcze zestawów na "łisz liście". Ale jak już je skompletuję, to może faktycznie coś z City będę kupował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damw: o #!$%@?, piękna kolekcja u mnie zachowały się jedynie pojemniki po bioniclach

czekam tylko na gówniaka by mieć pretekst xddd
@damw: mi matka chyba z 10 lat temu powywalała wszystkie oryginalne pudełka, instrukcje i katalogi jak się wyprowadziłem. No ale ja nie miałem wtedy takich dużych zestawów. Ostatnio myślę nad zakupem paru dużych, skoro za dziecka nie było mi to dane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damw: Piękne ... moi faworyci to ratusz i imperial flagship ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy zaczynasz składanie? Planujesz iść w starsze tematy?


@niesforna_rita: pod koniec miesiąca zobaczę ile będę miał kasy. Jeśli po zapłaceniu za tv, wzmacniacz, głosniki, szafkę rtv i stolik kawowy zostanie mi coś kasy, to kupię jakiś dobry aparat i wtedy będę nagrywał sobie jak składam. Czyli albo ten miesiąc albo następny startuję