Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdjęcie o które kilka osób prosiło (np @sisohiz, @kamillo9009) - prawie wszystkie moje zestawy na jednym zdjęciu (brakuje 41169 bo robiłem to zdjęcie kilka dni temu, zanim odebrałem ten zestaw, oraz chyba 2 zestawy oddałem jako prezenty - 10874, 42064).

@Tomahawkkk - narzekałeś, że nie wiesz jak ustawiać zestawy z HP. Ciekawe jak ja będę miał ustawiać moje zestawy :P

Dzień 86/86
#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy #lego
Lista z moimi zestawami: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

#gownowpis #pokazzakupy #chwalesie #wygryw
Pobierz
źródło: comment_BwNLyvSiarv78U3TiOhWZARYlfTXhvVf.jpg
  • 71
u mnie tylko 44k ale będę musiał spisać i dodać pozostałe :)


@Kochanek: no to wychodzi na to, że mam 2x więcej ;) I nie zawsze się liczy ilość zestawów - czasami lepsza jest "jakość" ;)
@damw: o hui, ale brzydka jest teraz seria piratow. Widze, ze skonczyla sie w latach 90


@majkel_bialkov: jaka seria piratów? Mam tylko jeden zestaw, który by można pod to podciągnąć: imperial flagship, ale on znowu uchodzi za najlepszy statek jaki LEGO wypuściło do tej pory
@damw IGT? Kolega kolekcjonował bardzo podobne zestawy, w tym ten statek, który był limitowany...


@tets: nie, ale też w IT robię

@damw mogę przyjechać do ciebie poukładać LEGO?()


@zjadacz_Cebuli: nie przewiduję takich atrakcji ;)
@damw: To wygląda jak dobre 40 tysiaków () masz na to osobny pokój?


@marcu56: trochę mam i trochę nie mam. Mam przewidziany obecnie pokój na to, ale nie mam kupionych jeszcze mebli. Do tej pory inne priorytety były ;)
przecież to są wszystkie twoje zestawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dobrzecisiewydaje: nie wszystkie. Brakuje na tym zdjęciu 41169 (kupiłem 3 dni po zrobieniu tego zdjęcia) oraz 10874, 42064 - oddałem jako prezenty. No i wczoraj kupiłem jeden zestaw oraz dzisiaj kolejny.

A co?
to coś mi sie przyśniło. Ale to w takim razie oznacza, ze mam zestaw, którego ty nie masz (σ ͜ʖσ)


@dobrzecisiewydaje: albo i nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ciągle 2 (których nie pokazałem) mam w zanadrzu