Wpis z mikrobloga

#netflix tak wciska tą #poprawnoscpolityczna że wygląda to czasem groteskowo. Jeden, 3 odcinek - ta różnorodność na trybunie i ta feministka przerysowana do bólu #!$%@?ąca o patriarchacie. Wstawek o tym jak to biali są jedyną grupą która nie jest w żaden sposób gnojona nie skomentuję.

A Dżesika dobra locha - najpierw chlip chlip zgwałcili mnie, potem "o wibrator a hihi co to jest i jak to się używa? XD" a na koniec wychodzi z niej pseudo domina. XDD

Dobra komedia się zrobiła z #13powodow ale nic po za tym - szkoda, bo nawet drugi sezon mi się podobał a tutaj w trzecim mamy jedno wielkie propagandowe gówno.

#seriale #13reasonswhy
Pobierz josedra52 - #netflix tak wciska tą #poprawnoscpolityczna że wygląda to czasem grotesk...
źródło: comment_j2OKxHdoHaMVzr4OHS28XtlsC9SBMviz.jpg
  • 10
W Mindhunterze wprowadzili wątek lesbijski, który NIC nie wnosił do fabuły. Każdy odcinek miał 10 minutową rozmowę między lesbijkami, które gadały dosłownie o niczym. Większość ludzi to po prostu przewijała, bo serial jednak warty obejrzenia


@Nikczemny_Pomidor: na wykopie trafil mi sie delikwent ktory mnie przekonywal ze to byl tak naprawde najwazniejszy watek drugiego sezonu.

calkiem smieszny z niego czlowieczek byl