Wpis z mikrobloga

@Szpeju: Co masz do szukania dziewicy? Myślisz, że normalny mężczyzna traktowałby poważnie kobietę, która ma trzycyfrowy przebieg i ślubowała by mu ona miłość, wierność i uczciwość małżeńską ( )
  • Odpowiedz
@Bielecki: Każdy ma prawo preferować dziewice. Rozumiem, że wam nie przeszkadza, że będziecie ślubować miłość, wierność i uczciwość małżeńską kobiecie, która wielokrotnie przyjmowała wytryski Chadów na twarz, uprawiała z nimi seks analny i wszystkie fetysze. Mi by to jednak przeszkadzało.
  • Odpowiedz
@programista1992: ale domyślam się, że jakbyś Ty miał za sobą dziesiątki dziewczyn, to byś się dziwił, gdyby jakaś laska nie chciała z Tobą być/iść do łóżka xD to działa w obie strony stary. Nie przeszkadzałaby mi przeszłość seksualna mojej kobiety, gdyby oczywiście nie był to wynik trzycyfrowy xD, bo nie jest moją pierwszą - jeśli ona szanuje moją przeszłość, to czemu ja nie miałbym uszanować jej przeszłości?
  • Odpowiedz
@Bielecki: Ok, faktycznie nie doprecyzowałem. Ja jestem czysty jak łza, więc wymagam od przyszłej żony czystości. Jeśli ktoś prowadzi rozwiązłe życie, to wymagając dziewicy jest hipokrytą.
  • Odpowiedz
@programista1992: rozumiem Twoje podejście, ale też nie popadaj w skrajności mówiąc o "rozwiązłym życiu". Można mieć zero partnerów, można mieć ich setki (ale to trzeba by zmieniać ich tak często jak gacie xD i sam nie wiem jak można tak żyć), ale znaczna większość ludzi ma tych partnerów dosłownie kilku, że można policzyć na palcach jednej ręki, może jak ktoś jest starszy, to dwóch rąk.
  • Odpowiedz