Wpis z mikrobloga

Lime / UberEats / FreeNow MyTaxi / Groupon

Czy mirkowi LubieKiedy można plusika za wyszukiwanie kodów dla innych mirasów?( ͡° ͜ʖ ͡°)

------
1. Lime- hulajnogi 10zł (+może kolejne 10zł)

Lime zachęca do udziału w wyborach i oferuje kod do wpisania w aplikacji, dzięki któremu w niedzielę 13 października, od 6. rano do końca dnia, jednorazowe skorzystanie z e-hulajnogi będzie bezpłatne

Kod: JADENAWYBORY

Kod będzie można wpisać dopiero 13 października o godzinie 6:00. Uprawnia do darmowego przejazdu do 10 złotych (około 14 minut)

PS. Możliwe, że dalej działa promocja jeśli ktoś nie skorzystał wcześniej bo już prawie 4 miesiące temu to zamieściłem
3 darmowe odblokowania, dodaje 3 x 1 dolar - wejdź w link, otworzy on aplikacje i doda. Obecnie będzie ważne do 22 sierpnia. Proszę mi napisać w komentarzu czy wciąż działa.

Dostępne w miastach: Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław
Aplikacje: Lime Google Play | Lime AppStore

chyba fajna #cebuladeals

Daj plusa w pierwszym komentarzu to Cię zawołam w niedziele rano gdy kod już będzie aktywny :) za zaplusowanie wpisu będę również wdzięczny :)
------
2. UberEats - zamawianie jedzenia

Znalazłem kilka kodów, jednak szczegółów nie napisze bo na jedno konto wchodzą, na niektóre nie, więc zastrzegam, że mogą nie działać ;-)
PICKUPWAW - -10 zł, brak MWZ. ważny do 31.12.2019
DOSTAWA25 - -25 % (max 25zł)
DOSTAWA10 - -10 zł, MWZ 40 zł

ODBIORWWA - 15 zł, wrzucałem ostatnio na tag ale bez wołania, ważne do dziś! 11 października. Minimalna wartość zamówienia 35 zł.

Dostępne w miastach: Aglomeracja Śląska, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław, Łódź
Aplikacje: Uber Eats Google Play | Uber Eats AppStore
------
3. MyTaxi / FreeNow - taksówki - 50%
Kody upoważniają do zniżki 50% (maksymalnie 10zł) na przejazdy do końca dnia 13 października 2019. PS mi “parasol” nie wszedł
Kody:
KASZTAN
KALOSZE
PARASOL

Jeśli ktoś nie miał jeszcze konta to kod na 20 zł zniżki na pierwszy przejazd to: mytax1

Dostępne w miastach: Aglomeracja Śląska, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław, Łódź
Aplikacje: FreeNow Google Play | FreeNow AppStore

------
4. Groupon - 10 zł

Groupon jest serwisem gdzie w okazyjnych cenach kupicie w bardzo okazyjnych cenach najróżniejsze rzeczy, doładowanie klimatyzacji, umycie samochodu, pobyty w spa, hotelach, bilety do kina, wejścia do escape roomów, aż trudno zwięźle wymienić przykłady ;-) Polecam samemu przejrzeć co macie dostępne w okolicy

Rejestrując się z linku przez stronę internetową uzyskasz zniżkę - 10 zł

Aplikacje nie są wymagane do tego ale zamieszczam: Groupon Google Play | Groupon AppStore
------

PS Dalej jedną z najbardziej opłacalnych ofert jest możliwość uzyskania ok 75 zł do kieszeni - (15 funtów) na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo w usłudze Monese (taki konkurent Revoluta)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

------
Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 1093 mirków)

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 240 zł w gotówce.

Część z tych kodów jest dalej aktywna - do odebrania jest ok 780 zł :) napisz prywatną wiadomość

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 509 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

#lime #ubereats #freenow #mytaxi #kodyrabatowe #hulajnogaelektryczna
LubieKiedy - Lime / UberEats / FreeNow MyTaxi / Groupon

Czy mirkowi LubieKiedy moż...

źródło: comment_zPxidRJMOibLTDBxm8wgKsahiAbCnZUO.jpg

Pobierz
  • 27
@Unik4t: Niektórym wchodzi ten kod tylko w przypadku odbioru osobistego (czyli w Warszawie), kilka osób mi pisało że im zadziałał PICKUPWAW i DOSTAWA10

Jak wspomniałem na jedno konto wchodzą, na niektóre nie, nie znam algorytmu w jaki sposób to przydzielają do kont