Wpis z mikrobloga

Drodzy #nieprzyjacieleniewoli , oraz #tor #bitcoin i #ankap z okazji wyborów, proponuję Wam abyśmy głosowali (i przekonali rodziny itp) na partię która jest najbardziej wolnościowa w tych tematach. #bron też.

Może coś się w końcu zmieni w tym państwie z kartonu a nie tylko PiS PO, albo w ogóle pełnia władzy dla PiS i propaganda w telewizji (ostatnie dni to jakaś masakra).

Nie dajcie się zwieść tematami zastępczymi typu
- eeee po co głosować i tak nie wygrają, albo
- ale czy deklarują pełnie poparcie dla LGBT?! (czy tylko np. mówią że oni mogą, ekhm robić swoje rzeczy, ale nie koniecznie musi to być promowane w podstawówkach i przedszkolach)
- nie mają poglądów 100% jak ja! eee to lepiej pozwolę wygrać pełnię władzy PoPiSowi
  • 22
@fervi: Jesteśmy w Polsce w 2019 roku, a Ty wyjeżdżasz z ZSRR. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na listach Lewicy są ludzie z różnych partii, proponuję głosować na tych niezwiązanych z poprzednim systemem.
Na listach Lewicy są ludzie z różnych partii, proponuję głosować na tych niezwiązanych z poprzednim systemem.


@tomosano: Mnie chodziło po głowie żeby głosować na lewicę - na Razem. Ale naprawdę baaaardzo mnie drażnią dwie rzeczy:
- fakt, że z góry deklarują że będą się dogadywać z PO i że właściwie wielkich różnic pomiędzy nimi nie ma
- poparcie sku%wysynów typu Kwaśniewski. Nie przyłożę do tego ręki, bo by mi uschła. A
Tylko wolność gospodarcza i wolność obyczajowa


@scriptkitty: A po drugie: nie ma w tych wyborach nikogo kto (choćby fałszywie) przedstawiał taki zestaw. Masz do wyboru "wolność gospodarczą i konserwatyzm obyczajowy" (Konfederacja) lub "socjalizm i "liberalizm obyczajowy" (SLD i przyjaciele). ¯\_(ツ)_/¯
@scriptkitty: Tak jeszcze kończąc... Choć brzydziłbym się okropnie głosować na SLD to muszę przyznać, że patrząc na ostatnie rządy (PiS, PO+PSL, SLD), to SLD było najbardziej liberalne gospodarczo. Lubię też słuchać wywiadów z Millerem - ten stary komuszek w dłuższych wywiadach prawie zawsze powie coś szczerze ( o szmbie polityki), czego inni politycy nie mają odwagi powiedzieć.
@public_html: Ta, jeśli już bym miał głosować na mniejsze zło to SLD albo PO/KO. Może i zwiększyli podatki, ale był wtedy kryzys finansowy na świecie który przeszliśmy dosyć spokojnie. Nie było takiego rozdawnictwa, propagandy i plucia na innych.