Wpis z mikrobloga

@drjaszczur: Weź pod uwagę pojemność baterii i jej gabaryty co na pewno mocno wpływa na ogólną masę. Na kilkukilometrowe dojazdy do pracy pewnie się nada, na kręcenie kilometrów raczej nie
@drjaszczur za 4500 moze trochę mniej mam Meride E trekinga zasieg 100km, tarcze pożądane wykonanie, fv tez by sie pewnie udało, tylko rama meska i L. Nie bierz tego padła, pewnie jakość mevo. Jak juz to leiej faktycznie decathlon. Ale jak chces to moge podesłać fotki tej meridy.
@SkwarSki no to ten składak spoko co mam na wypożyczeniu no i z Decathlona, o tej firmie z allegro, jakimś skymaster ani słowa nigdzie znaleźć nie mogłem, w decatlonowym slaba dość bateria ale można druga dokupić, chyba 700zl kosztuje około z tego co w sklepie mówili a potrzebuje czegoś wygodnego, miejskiego, co można nawet do tramwaju wrzucić
@SkwarSki 3200 składak z bateria 35km Eco/ 20km sportowym, no ale zero amortyzacji, po kostce średnio ale reszta podłoża nawet ubitą ścieżką ok także do miasta super, dzisiaj go sobie wrzuciłem złożonego do autobusu żeby przetestowac i nawet stojąc można go między nogami trzymać jadąc także fajny mobilny. Jak ktoś np. łączy pociąg z dojazdem rowerem to super sprawa
@drjaszczur no ta merida o ktorej mówię ma zasięg 100km po Norwegii spokojnie. Bez dodtkowych baterii heble tarczowe, nie sklada się ale bedzie dużo lżejsza od btwin, ktory z dodatkową baterią wychodzi cię 3900. Zapytam kumpla czy zejdzie z ceny i o fv.