Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #narodowcy #pis #wygryw
W najbliższych wyborach zagłosuję na PiS. Dla niezdecydowanych podsyłam jeszcze raz grafikę.
Szanuję wszystkich, którzy zdecydują się zagłosować na #konfederacja i mam nadzieję, że to ugrupowanie również dostanie się do sejmu.
Komunistów, post-PZPR (KO, Lewicy i PSL) nie szanuję i liczę, że znajdą się poniżej progu wyborczego.
źródło: comment_E5YFHOvoednpeole7auW6AAyay3xhbp9.jpg
  • 21
@kogi: A glosujesz na PO? Nie, ty mowisz o lewackim PiSie. PiS to partia ktora swoim socjalistycznym podejsciem sprawila ze biedne lewaki z SLD musza pomijac tematy gospodarcze zeby sie wyrozniac na tle kaczafiego.
@pilot1123: po co mam się zapoznawać z programem partii, które piszą go dla wyborów, a później mają gdzieś? Różnica miedzy PiS, a pozostałymi ugrupowaniami jest taka, że oni swój program realizują.
@Satan696: Myślałem o Konfederacji, ale niestety w tych wyborach na nich z kilku powodów nie zagłosuję. Jednak mam nadzieję, że mimo wszystko wejdą do sejmu.
@kogi: w przypadku pisu to minus. PO się ściga z pisem na socjal ale to są kłamcy więc w moich oczach lepiej zagłosować na nich. Bo może nie spełnią durnych postulatów. Ujmując to w innych słowach: jeśli masz oddać pistolet jednej z dwóch osób i obie z nich mówią że cię zastrzelą, ale jedna z nich jest kłamcą, to lepiej dać pistolet osobie która może nie spełni swojej groźby.
@Lizbona: ja na oszustów i kłamców głosować nie będę :) PiS na te szalone obietnice jakoś znajduje pieniądze. Za PO nie było takiego socjalu, deficyt był większy, a zwykły obywatel nie miał z tego nic... Teraz przynajmniej zwykli ludzie coś mają.
@kogi: no tak wprowadzili program który nie służy demografii co przyznają politycy tej partii. Ostatnio wyszedł raport mówiący że ubóstwo znów zaczęło rosnąć. Także efekt dej+ powoli przechodzi do historii. Jedynym celem właściwym który ten program spełniał i dalej spełnia to zapchanie ryja elektoratowi w zamian za głos. Służba zdrowia w coraz gorszej kondycji a recepta pisu to zapchać gębę mającym dzieci i niech idą do prywaciarza. Generalnie taki swojski #!$%@?
@kogi: mi w pisie nie podoba się "polityka informacyjno-kadrowa". Ciężko odmówić im sukcesu w wprowadzaniu programów socjalnych, ciężko odmówić kompromitacji "totalnej opozycji hehe" w wieszczeniu katastrofy i krytyce, ale standardy które wprowadzają są dla mnie trudne do przełknięcia.
@pilot1123: zobacz jak wyglądały standardy za wcześniej władzy, zobacz jacy ludzie znajdują się w sądach, poczytaj życiorysy dziennikarzy tvn, gw... Naprawdę bardzo ciężko jest to ruszyć, bo zaraz jest kwik. 3 RP została zbudowana na postkomunistycznych układach, zbudowali ją ludzie, którzy nadal mają ogromne wpływy i taki pis naprawdę nie ma lekko.
@pilot1123: jesli pis jest czescia tego ukladu to dlaczego jest taki kwik, jak tylko coś próbują coś zrobić? :)
rozumiem, że w pis jest pare osob z pzpr (piotrowicz, saryusz-wolski...), mnie tez to przeszkadza, ale co poza tym?