Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1934
W wieku 28 lat zachciało mi się skończyć studia. Zaocznie. Dzisiaj pierwszy zjazd więc jestem w drodze na pociąg, bo zaczynam tę przygodę wykładem z analizy matematycznej o 7.30. Cały czas mam jakieś takie głupie wrażenie, że nie dam rady, że to nie dla mnie ().

Dajcie jakiegoś plusa na zachętę.
#studbaza #studia #nauka
  • 170
@UmbertoDalleMontagne: Studia są przereklamowane, to #!$%@? mafia, niczego się nie nauczysz poza bzdetami które do niczego Ci się nie przydadzą, o ile w ogóle będziesz to pamiętał za kilka lat. MOIM ZDANIEM, zmarnujesz tylko czas a zadufani w sobie prowadzący będą zatruwać Ci życie. Po tym jak napiszą pracę ich ego #!$%@? w kosmos i przyzwalają sobie na traktowanie studentów (często ludzi sumiennych i gotowych do nauki) jak śmieci. W ogóle
@UmbertoDalleMontagne: w wieku 28 lat? Ryjku, znam m.in. gosci, którzy poszli na prawo w okolicach 40stki, jeden jest adwokatem, drugi prokuratorem. Inny grubo po 30stce na polibude i też robi karierę.
To są tylko przykłady ludzi, którzy całkowicie zmienili swoją bajke, a takich którzy poszli późno na studia żeby podnieść kwalifikacje, awansować itd. to już na pęczki.
Nie #!$%@? mnie bo jestem rok starszy od Ciebie, a caly czas chodzi mi
@UmbertoDalleMontagne: ziomek, uda Ci się. Mam 25 lat i jestem na drugim roku studiów. Zmieniłam kierunek i czuje ze to jest to. Lekko nie jest, ale trzeba spiąć dupę. Życzę powodzenia i zdanych zerówek ( ͡ ͜ʖ ͡)
@UmbertoDalleMontagne lvl 26 here. Przygotowuje się do studiowania na ASP. Mam nadzieję że wyrobię się do przyszlego roku i zdam, jeżeli nie to za dwa lata. Czasami mam w głowie myśli, że po co to robię, będę najstarsza na roku, ale z drugiej strony raz się żyje i skoro mam motywację to cisne. Dlatego trzymam kciuki również za Ciebie Mireczku!
@UmbertoDalleMontagne #!$%@? stary nie pekaj. Ja mam 31 i za tydzien zaczynam druga podyplomowke w zyciu. Rok jazdy z Warszawy do Krakowa na weekendy. Tez mialem takie mysli jak ty ale je odrzucilem. Cisnij i powodzenia.
@UmbertoDalleMontagne powodzenia! Tez rzuciłem studia na 1 roku idąc "normalnym trybem edukacji bo nie wiedziałem co dokładnie chce robić i wygrała ciekawość świata... wróciłem na studia w wieku 27 lat... Ciężko było sie przełamać, ale da radę... :) A co się pobawisz na zaocznych to Twoje