Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1934
W wieku 28 lat zachciało mi się skończyć studia. Zaocznie. Dzisiaj pierwszy zjazd więc jestem w drodze na pociąg, bo zaczynam tę przygodę wykładem z analizy matematycznej o 7.30. Cały czas mam jakieś takie głupie wrażenie, że nie dam rady, że to nie dla mnie ().

Dajcie jakiegoś plusa na zachętę.
#studbaza #studia #nauka
  • 170
@UmbertoDalleMontagne: jak czasem chodziłem po wpisy na zajęcia zaocznych to widywałem ludzi w wieku ok. 50 lat, 28 lat to nie jest wiek żeby specjalne wpisy o tym robić

Nawet chcąc robić magistra to skończysz go w wieku 33 lat więc wtedy masz jeszcze ponad 30 żeby robić karierę w tym kierunku

no, ale przecież jak się ma koło tej 30 to już nic nie można zmienić, magazyn do końca życia
@UmbertoDalleMontagne: Chłopie, byli tacy co w wieku 60 lat zaczynali, bo ich dzieci kończyły studia i nie chcieli być gorsi, albo z nudów to robili albo po prostu podnosili swoje kwalifikacje.
Często wiedzieli więcej niż prowadzący ¯\_(ツ)_/¯
@UmbertoDalleMontagne Ja mam 31 lat i jestem na 5. semestrze na polibudzie. Nie żałuję, że poszedłem na te studia. Poszerzyłem horyzonty, poznałem świetnych ludzi, spełniam się. A do tego szykuje się duży awans po zdobyciu inż. Powodzenia! Nie poddawaj się! Na początku też miałem chwile zwątpienia.