Wpis z mikrobloga

@niepoprawny_marzyciel: Palilem 15 lat, kupilem desmoxan i nie pale juz 4 miesiac - rzucilem latwo, przyjemnie, tanio i bezbolesnie i bez glodu nikotynowego :) Po co się męczyć rzucając? Zapal sobie, idz do apteki, ok 50-60zl kosztuje cala kuracja miesieczna, dopalisz paczke do konca, ja nie dopalilem nawet ;)
@niepoprawny_marzyciel: "Łatwy sposób na rzucenie palenia" Alena Carra, pozwala na tyle psychicznie przygotować się do rzucenia, że odłożysz te fajki z ulgą, a nie z cierpieniem ;) Naprawde dużo łatwiej, a książkę wygooglasz w 2 sekundy i przeczytasz w jeden wieczór (100 stron)

Ja nie palę od 03.06 ;) po 30 dniach nawet nie miałem mysli o paleniu, czuję się wolny
@niepoprawny_marzyciel: Tak, polecam, ale trzeba dać się trochę ponieść książce. W skrócie książka przydaje się zawsze, bo jest to książka od palacza do palacza. Gość który ją napisał rzucił z dnia na dzień palenie 5 paczek dziennie przez 30 lat. Nie ma tam maglowania "nie pal - to złe". Raczej szczera rozmowa z człowiekiem, który zna problem od potrzewki, która ci uświadamia, że palenie nie ma większego sensu. A najważniejsze, po