Wpis z mikrobloga

Mirki jaki polecacie TV 65" do 4k, właśnie sprzedałem swoje 48" UE48H6400 i szukam czegoś większego w 4K co wspiera HDR - generalnie TV wymieniam co 4-5 lat więc na tyle fajnie jakby dał radę.

Podejrzewam, że 75" w tej kasie nie złapię, ale pozostawiam furtkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozglądałem się za serią RU samsunga ale nie ma tam apki do IPTV a w tej chwili to must have :/

Generalnie TV oglądam do netflixa, PS4, sporadycznie coś w TV.
Odległość od TV 2,5m, ale planuję przeprowadzkę, więc odległość może się nieco zwiększyć po czasie.

#iptv #telewizory #samsung #pytaniedoeksperta #telewizor #telewizja #philips #sharp
  • 9
@Variv: Również spoglądałem na ich modele, bo faktycznie ambilight robi robotę, ale opinie kurde mają podzielone. Jesteś może w stanie sprawdzić czy posiadają apkę do IPTV? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Variv: Również spoglądałem na ich modele, bo faktycznie ambilight robi robotę, ale opinie kurde mają podzielone. Jesteś może w stanie sprawdzić czy posiadają apkę do IPTV? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grunge Cześć modeli jak nie większość jest na androidzie więc jest wszystko. Na ich autorskim systemie to nie wiem. Ja mam androida.
@Variv: A kwestia obrazu? Kąty widzenia, czerń itp itd? Idzie ustawić typowo kinową jakość? tj.lekko pastelowe kolory


@grunge Różne modele maja różne panele np. różniące się odświeżanie itp. Więc trudno mi się wypowiadać ogólnie. Mój model ma wysokie odświeżanie i HDR.
Kolory to sobie w każdym TV możesz pozmieniać, kontrast itp tak samo. Masz kilka presetow plus opcje manualne itp.