Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujacych zawołam za 4 lata (w dzień wyborów o 21:10) Możecie w komentarzu napisać wiadomość do siebie/Mirków itd co myslicie, jak mina 4 lata, czego się spodziewać i porównacie. Możecie tez napisać wiadomość do siebie typu ile teraz płacicie za rachunki, za artykuły spożywcze i jak cena zmieni się za kadencje PISu. Wszystko. Pozdrawiam.
#wybory #oswiadczenie
  • 297
@NickciN: Moim głównym celem jest wyjechać z tego kraju. Chociaż zrobiłbym bez względu na wynik wyborów, brak perspektyw, ludzi myślących, wartościowych. Z nikim nie mogę znaleźć wspólnego gruntu.. a większość pis dodatkowo przeraża. #!$%@?, gdyby każdy z tych co głosował na pis przysiadł do tego i zobaczył jakie są skutki ich rządów to nikt by na nich nie zagłosował.
Nóż się w kieszeni otwiera jak nawet młodzi ludzie piszą że zadowoleni
@NickciN mam nadzieję że w końcu zdecydowałeś się #!$%@?ąć to wszystko i zacząć żyć jak człowiek a nie niewolnik #!$%@? na całą tą bandę nierobotnych #!$%@?ów zabierających ci tak duża część wypracowanych przez ciebie pieniędzy. jeżeli dalej tkwisz w tym gnoju to się zabij bo i tak już nigdy nie będzie lepiej. pozdro i obyś w końcu zaruchał