Wpis z mikrobloga

@Wiwer: głosownie komuś na złość tylko cementuje postawę polaczków na kwestie polityczneXD na szęście kończę szkołę i #!$%@? jak najszybciej gdzieś daleko, do jakiegoś anglojęzycznego kraju.
  • Odpowiedz
@bols83: Czy Ty wiesz jak działały PGR-y i kto tam pracował, czy jesteś po prostu typem z miasta oderwanym od rzeczywistości i gadasz to co Tobie się wydaje? Z Twojego wpisu wynika, że nie masz zielonego pojęcia o niczym poza tym co rano miałeś na talerzu.

PGR-y, to były państwowe duże gospodarstwa, ale był to ułamek całego rolnictwa. Większość upraw była w rękach prywatnych. PGR-y rządziły się swoimi prawami i gdy
  • Odpowiedz
  • 0
@Rozkoszniaczek ja nie mam nic do ludzi ze wsi ,uważam że są w większości lepiej wychowani i bardziej zaradni od ludzi z miasta ,pgr znam z opowieści bo jestem 83rocznik .chciałem tylko zaznaczyć że większość ludzi w Polsce mieszka na wsi i tyle wydawało mi się to przez to że za komuny był strasznie duży nacisk na rolnictwo dlatego .a patologia jest j na wsi i w mieście dużym czy małym
  • Odpowiedz
  • 0
@x0dart0x Skąd ty się tu znalazłeś dzwonie? Taki mądry to powinieneś kandydować i się nie marnować talencie. Średnia wieku na wsi głosujących na PIS to 60-70 lat czyli ludzie będący na stałe mieszkańcami wsi. Dzbaniszonie.
  • Odpowiedz